جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: شاه تیر های قوطی مرکب ترکیبی تقویت شده ساخته و آزمایش شده در خمش

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: شاه تیر های قوطی مرکب ترکیبی تقویت شده ساخته و آزمایش شده در خمش (۲۰۱۰).

چکیده

یک شاه تیر قوطی جدید با استفاده از مقطع ذوزنقه ای با پلیمر مسلح به الیاف شیشه ای (GFRP) و کلاه شکل پالترود (pultruded) در ترکیب با یک ورق مسطح GFRP و یک دال بتنی روی این ورق ساخته شد. هر دو سیستم اتصال چسبندگی و گلمیخ برشی مورد بررسی قرار گرفتند. شاه تیر های با تکیه گاه ساده و به طول ۳۳۰۰ میلیمتر در خمش مثبت و منفی مورد آزمایش قرار گرفتند. افزودن گلمیخ های برشی همراه با چسبنده سختی خمشی را بهبود نداد ولی مقاومت خمشی را نسبت به اتصال صرفا با چسبندگی و با اجازه دادن جهت رسیدن به گسیختگی فشاری خمشی، به میزان ۵۱% افزایش داد. ضخامت دال بتنی به گونه ای طراحی شد که به طور کامل در فشار باشد و به ترتیب ۸۷% و ۱۱۲% در مقاومت خمشی و سختی شاه تیر مشارکت داشت. نشان داده شد که شاه تیر قوطی جدید مقاومت خمشی معادل با شاه تیر های قوطی بتنی متداول با تسلیح زیاد و اندازه مشابه تا حداکثر نسبت تسلیح فولادی ۲٫۵% را داشت.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138732
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss