جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: شبیه سازی خشکسالی روی استوکیومتری عنصری برگ در مناطق وجنگلهای مدیترانه ای تاثیر می گذارد.

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله  با ترجمه: شبیه سازی خشکسالی روی استوکیومتری عنصری برگ در مناطق وجنگلهای مدیترانه ای تاثیر می گذارد. (۲۰۱۳)

چکیده

این مقاله تغییرات ناشی از فصل سال و به طور تجربی ناشی از خشکسالی روی استوکیومتری عنصر برگی از گونه های غالب چوبی(بلوط سبز واریکا آویشن) در دو اکوسیستم مدیترانه ای (جنگلی و درختچه ای)ارزیابی کرده است. این مقاله بر روی دو آزمایش با فیلد زمانی بلند مدت (۱۱سال) که خشکسالی در آن در طول چرخه ی سالانه شبیه سازی شده است ، استوار می باشد.

اثرات تجربی خشکسالی قابل توجه می باشد ولی با این حال کمتر از تغییرات ایجاد شده توسط فصلی و رشدی می باشد. غلظت N,P برگ در فصل بهار(فصل اصلی رشد) در مالتی فلورا و در پاییز در Q.ilex بالاتر می باشد. نسبت N:P برگ، در فصل بهار کمتر است. در Q.ilex، بیشترین غلظت برگی k ونسبت K:P، وکمترین نسبت برگی N:k ,C:k ، در فصل تابستان ، فصلی که فشار آب در حداکثر حالت خود می باشد، اتفاق می افتد. در مالتی فلورا بیشترین غلظت برگی K و نسبت K:P، و کمترین نسبت C:K و N:K در گیاهانی از قطعات با رفتار خشکسالی وجود دارد. ظرفیت گیاهی برای تغییر غلظت K در پاسخ به حالت فصلی وخشکسالی ، حداقل به بزرگی ظرفیت تغییر غلظت های P,N می باشد.نتایج مورد تأکید،اهمیت K واستوکیومتری آن مرتبط با P,N,C در محیط های خشک می باشد.

این نتایج ابتدا نشان می دهد که تغییرات نسبت N:P به طور منحصر به فرد مرتبط با نسبت رشد در گیاهان مدیترانه ای ودر خشکسالی نمی باشدو سپس نشان می دهد که احتیاج به وارد کردن K در مطالعات زمیتی استوکیومتری زیست محیطی گیاهان می باشد.

……………………………………

……………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-21
كد : 118131
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss