جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: شبیه سازی کارایی تجزیه ای ویژه چهارچوب های مهاربندی شده به صورت متحدالمرکز

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: شبیه سازی کارایی تجزیه ای ویژه چهارچوب های مهاربندی شده به صورت متحدالمرکز (۲۰۰۷).

خلاصه

خصوصیات ویژه چهارچوب های مهاربندی شده به صورت متحدالمرکز (SCBF)  آنها را قادر می سازد که بر اساس معیارهای طراحی لرزه ای مبتنی بر عملکرد (PBSD) طراحی شوند. SCBF  ها دارای سختی زیاد و استحکام خوب برای پاسخگویی به حالت های عملکرد تعمیر پذیر هستند. حالت های حد PBSD جلوگیری از فروپاشی و ایمنی زندگی، توسط خم شدگی غیر الاستیک و تغییر شکل کششی مهاربند کنترل شده اند. در ساخت SCBF، مهاربند ها با استفاده از صفحات پشت بند به چهارچوب متصل شده اند.  تغییر شکل غیر الاستیک مهاربند در نیازهای غیر الاستیک شدید بر روی اتصالات پشت بند-صفحه واقع می شود. به منظور بهبود درک و طراحی عملکرد لرزه ای اتصالات SCBF، یک مطالعه تحلیلی و تجربی هماهنگ انجام شده است. این مقاله بخش تحلیلی را شرح می دهد و شامل یک توضیح مختصری در مورد نتایج تجربی است، که در توسعه و معتبرسازی مدل استفاده شده بودند. مدل معتبر شده برای ارزیابی عملکرد غیر الاستیک عناصر ساختاری و برای تعیین شکل پذیری چهارچوب و تراکم گونه های پلاستیکی در مکان های بالقوه عضو یا پارگی جوش و یا شکستگی، مورد استفاده قرار گرفت. مقایسه های دقیق بین مشاهدات تجربی و نتایج محاسبه شده نشان می دهد که تجزیه و تحلیلها، همبستگی خوبی برای رفتار واقعی ارائه داده اند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138738
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss