جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: شناسایی متغیرهای سازمانی موثر بر مشخصات دفتر مدیریت پروژه و تحلیل همبستگی های آن ها در شرکت های ایرانی پروژه محور در صنعت ساختمان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: شناسایی متغیرهای سازمانی موثر بر مشخصات دفتر مدیریت پروژه و تحلیل همبستگی های آن ها در شرکت های ایرانی پروژه محور در صنعت ساختمان (۲۰۱۴).

چکیده

امروزه کاربرد دانش مدیریت پروژه توسط سازمان های پروژه محور برای استفاده بهینه از منابع و افزایش بهره وری اجتناب ناپذیر است. یک واحد سازمانی که به طور کلی “دفتر مدیریت پروژه” نامیده می شود را می توان برای دانش مدیریت پروژه و ایجاد کننده سیستماتیک آن مسئول دانست که می تواند مدیریت آن پروژه های تحت حوزه خود را متمرکز و هماهنگ سازد. از آنجا که سازمان ها دارای ابعاد مختلف مفهومی و ساختاری هستند، ما انتظار دفاتر مدیریت پروژه مختلفی بر حسب مشخصات ساختاری و کارکردی شان داریم. این مقاله به دنبال متغیرهایی در زمینه سازمان های صنعت ساختمان است که دارای روابط قابل توجهی با ویژگی های دفاتر مدیریت پروژه باشند. به نحوی که با تحلیل این روابط می توانیم دفاتر مدیریت پروژه کاراتری را طراحی کرده و بسازیم. در نهایت، از ۲۹ متغیر مفهوم سازمانی که تصور می شد تاثیر قطعی روی ویژگی های دفاتر مدیریت پروژه داشته باشند، تنها ۹ متغیر اثر قابل ملاحظه ای بر آن ها داشتند که در این مقاله بر روی آن ها تمرکز می شود.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138745
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss