جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: شناسایی و بیان هورمون PBAN/diapause و GPCR های Aedes aegypti

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: شناسایی و بیان هورمون PBAN/diapause و GPCR های Aedes aegyptiـ (۲۰۱۴)

خلاصه

نوروپپتیدها عملکردهای مختلف فیزیولوژیکی را کنترل می کنند و بیش از ۹۰٪ هورمون های حشرات را تشکیل می دهند. خانواده فرمون بیوسنتزی فعال کننده نوروپپتید یک گروه عمده از نوروپپتیدهای حشرات است و به خوبی در حشرات محافظت شده است. این خانواده از پپتیدها دارای حداقل دو -پروتئین جفت شده ی گیرنده هستند که توسط و هورمون فعال شده اند. آنها برای کنترل چندین فعالیت بیولوژیک از جمله تولید فرمون و القاء در بید ها استفاده شده اند. با این حال، هر چند که این پپتیدها در حشرات یافت می شوند اما بجز در برخی از گونه های بید، عملکرد (های) بیولوژیکی پپتیدهای تا حد زیادی ناشناخته مانده است. در این مطالعه مشخص شده و تعیی شد که پپتیدهای و های مربوطه در پشه، ، چهار پپتید معروف از جمله و را کد گذاری می کنند، و در تمام مراحل زندگی زنان و مردان بیان شده اند. گیرنده و گیرنده در عمل بیان شدند و از طریق روشهای اتصال با پپتیدهای PBAN و DH تایید شدند. این گیرنده های متفاوت از تخم های بزرگسالان با بیان نسبی ژن ، به طور قابل توجهی در مرحله پایین تر از چهارم لاروی و مراحل شفیره در مقایسه با مراحل دوم و سوم لاروی ( و ) بیان شده اند. با این حال، سطح بیان به طور مداوم برابر بیشتر از در همان دوره است، و نشان می دهد که در اواخر مراحل لارو و شفیره تنظیم می شود، در حالی که در طول تمام مراحل رشد و نمو بصورت تنظیم شده باقی می ماند. بیان مربوط به ،در تمام مراحل باقی می ماند چون پپتیدهای و را تولید می کند. این مطالعه پایه و اساسی برای تعیین عملکردهای پپتیدهای در پشه ها را ارائه می دهد و اطلاعات مهم را برای توسعه روش های ایجاد اختلال در این اقدامات هورمونی به عنوان یک استراتژی جدید برای کنترل پشه ایجاد می کند.

…………………………………………………………………

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-21
كد : 118138
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss