جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: طراحی کمانشی پل های قوسی مهارشده فولادی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: طراحی کمانشی پل های قوسی مهارشده فولادی (۲۰۱۴).

چکیده

رفتار سازه ای پل های قوسی مهارشده فولادی با وارد شدن یک نیروی فشاری بزرگ تعیین می شود. در نتیجه، قوس های فولادی لاغر علاوه بر کمانش خارج از صفحه به میزان زیادی به کمانش داخل صفحه نیز حساس هستند. در حال حاضر، هیچ منحنی کمانش خاصی برای کمانش خارج از صفحه برای المان های قوس دار یا غیرخطی در آیین نامه های بین المللی و روش های محاسباتی موجود نیست. بنابراین، منحنی های کمانش برای ستون های مستقیم، همانطور که توسط ECCS تعیین شده اند، استفاده می شوند که منجر به ارزیابی های ناصحیح قابل توجه بار کمانش بحرانی برای پل های قوسی می شود.

این مقاله دو روش محاسباتی عملی طراحی برای رفتار کمانشی پل های قوسی فولادی لاغر را ارائه می کند. اولین روش از روش محاسباتی یوروکد پیروی می کند، ولی هدفش برخی روابط تجربی الحاق شده برای طول کمانش قوس هاست. این مورد اجازه ارائه بهتر سختی خارج از صفحه مقطع عرضی کمان و مهاربندی های باد میان هر دو قوس را می دهد.

به علاوه روش دومی نیز بر اساس استفاده از مدل های اجزای محدود ساده سازی شده برای تعیین لاغری نسبی سازه پیشنهاد می شود. هر دو روش با استفاده از نتایج مدل های اجزای محدود سه بعدی با تفصیل زیاد اعتبارسنجی شده اند. مدل های اجزای محدود چند پل قوسی مهارشده ایجاد شدند. این مدل ها شامل تغییرات طول پل، ابعاد مقطع عرضی قوس، شرایط مرزی و نوع بار هستند. جمع بندی محاسبات این است که برای هر دو روش پیشنهادی یک منحنی کمانش بالاتر نسبت به پیشنهاد آیین نامه را می توان مورد استفاده قرار داد که بنابراین طراحی پل لاغرتری را نتیجه می دهد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138748
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss