جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: عملکرد سازه ای قاب های بتنی پیش تنیده و پیش ساخته با اتصالات پس تنیده ترکیبی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: عملکرد سازه ای قاب های بتنی پیش تنیده و پیش ساخته با اتصالات پس تنیده ترکیبی (۲۰۰۸).

چکیده

این مقاله در مورد عملکرد سازه ای قاب های بتنی پیش تنیده پیش ساخته متصل شده توسط اتصالات پس تنیده ترکیبی تحت بارگذاری چرخه ای بحث می کند. این بحث بر اساس تحلیل با استفاده از مدل های تحلیلی که از یک المان قاب بتنی پیش تنیده با لغزش اتصال در تاندون پیش تنیده بدون اتصال و یک المان اتصال تیر به ستون با لغزش اتصال تشکیل شده اند، انجام گرفته است. صحت مدل های تحلیلی با مقایسه رفتار مدل هایی با نتایج آزمایش های انجام شده پیشین روی زیرمجموعه های تیر به ستون با اتصالات پس تنیده ترکیبی نشان داده شده است. به دنبال این، یک مطالعه پارامتری تحلیلی ارائه می شود که اثرات تغییرات در جزئیات اتصال روی رفتار زیرمجموعه ها را بررسی می کند. نتایج این تحقیق بیان می کنند که میرایی انرژی این زیرمجموعه ها را می توان از میزان میلگردهای فولادی تسلیح اتصال دار تخمین زد و قابلیت خودمحور شدن را می توان از نسبت سطح نیروی پیش تنیدگی اولیه به میزان میلگردهای فولادی تسلیح اتصال دار اندازه گیری کرد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138758
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss