جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: عملکرد لرزه ایی اتصالات ممان فولاد مقطع کاهش یافته

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: عملکرد لرزه ایی اتصالات ممان فولاد مقطع کاهش یافته (۲۰۰۴).

خلاصه:

این مقاله به ارائه نتایج آزمون انجام شده روی هشت اتصال ممان ایی فولاد مقطع پرتو کاهیده (RBS) می پردازد. در برنامه آزمایش به اتصال شبکه ایی چفت شده در برابر جوش خورده و استحکام ناحیۀ پانل (PZ) به عنوان متغیرهای کلیدی پرداخته شد. نمونه های با استحکام ناحیۀ پانل متوسط جهت افزایش انتشار انرژی از مناطق PZ و RBS تخصیص داده شدند به گونه ایی که الزام به پلیت های دوبلر گران قیمت را بتوان کاهش داد. هر دو نمونۀ قوی و با PZ متوسط با یک اتصال شبکه ایی جوش خورده توانستند ظرفیت چرخشی اتصال رضایت بخشی برای چهارچوب های مقاومت ممان فراهم کنند. نمونه های با اتصال شبکه ایی مستقیم به دلیل شکنندگی نابهنگام لبۀ پرتو در سوراخ دسترسی جوش عملکردی ضعیفی داشتند. درصورتی که شکست در شیار لبۀ پرتو با استفاده از جوشکاری کیفیت متوقف گردد، شکست معمولاً به سمت فلز پایه فلنج پرتو در سوراخ دسترسی جوش حرکت می کند. داده های کرنشی اندازه گیری شده نشان می دهد که نظریه پرتو کلاسیک پیش بینی معتبری درخصوص انتقال برش (shear) در اتصال نمی کند. معیارهای یک استحکام متعادل PZ که ظرفیت چرخشی پلاستیک را در حین کاهش میزان انحراف پرتو بهبود می بخشد نیز پیشنهاد می گردند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138764
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss