جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: عملکرد لرزه ای دیوارهای سازه ای خودمحور شامل میراگرهای انرژی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: عملکرد لرزه ای دیوارهای سازه ای خودمحور شامل میراگرهای انرژی (۲۰۰۷).

چکیده: این مقاله اجزای طراحی لرزه ای برای واحدهای دیوار طره ای پیش ساخته مفصلی و طراحی شده برای نوسان حول پی خود را ارائه می کند. بارگذاری ثقلی و تاندون های بدون اتصال پیش تنیده، تامین کننده نیروی برگشتی در این دیوارها می باشند. تغییرمکان های جانبی در نهایت فقط منجر به تشکیل یک گپ جداشدگی در اتصال تیر پی-دیوار می شود. این گپ سختی دیوار را کم کرده و منجر به پاسخی غیرخطی می شود. این دیوارها با هدف تضمین کردن یک پاسخ خودمحور طراحی می شوند. دیوار به واسطه باربرداری، از یک حرکت تغییرمکانی بزرگ به موقعیت پیش از زلزله خود باز می گردد. یکپارچگی دیوارها حفظ می شود چون هیچ مفصل پلاستیکی تشکیل نشده و تغییرمکان های پسماندی نیز پس از زلزله وجود نخواهند داشت. میراگرهای انرژی، به صورت فولاد نرمه تسلیح طولی با عبور از اتصال میان دیوارها و پی، در این دیوارها جاگذاری می شوند تا ظرفیت استهلاک انرژی قابل توجهی را همزمان با حفظ پاسخ خودمحور، اضافه کنند. این مقاله همچنین نتایج یک برنامه آزمایشگاهی انجام شده روی سه دیوار مفصلی بتنی پیش ساخته با مقیاس نصف را تشریح می کند. واحدهای دیوار تحت شرایط بارگذاری چرخه ای معکوس شبه استاتیکی آزمایش شدند. این واحدها برای اهداف عملکردی متعددی طراحی شدند. واحدهای آزمایشی تحت یک رژیم آزمایش چرخه ای معکوس شبه استاتیکی مقرر قرار گرفته و همزمان با حفظ ظرفیت نیروی جانبی و توانایی خودمحور بودن، به نسبت های دریفت بیش از ۳% رسیدند. دو واحد دارای میراگرهای انرژی بودند. این دو واحد یک پاسخ هیسترتیک مشخصه به “شکل پرچم” را نشان داده و نسبت های میرایی ویسکوز معادل ۱۴% داشتند. در برنامه آزمایشگاهی، اهداف عملکردی انتخاب شده در طراحی دیوارها تقریبا تامین شدند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138761
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss