جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: فناوری اطلاعات و محیط یادگیری در مدارس ابتدایی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: فناوری اطلاعات و محیط یادگیری در مدارس ابتدایی (۲۰۱۳)

چکیده

“تئوری سرمایه ی انسانی” مبتنی بر آموزش در هر کشور است. سرمایه گذاری در آموزش سبب افزایش سطح بهره وری و شرایط بهتر زندگی می شود. رابطه ی شدیدی میان آموزش و فناوری وجود دارد. بیش از قبل در کلاس ها از فناوری استفاده می شود. فناوری اطلاعات به مربیان کمک می کند تا محیط یادگیری بهتری فراهم کنند. اما سوال این است:”چگونه می توان فناوری مورد استفاده در کلاس ها را گسترش داد؟” به ویژه در مدارس ابتدایی. در برخی کلاس های مداری ابتدایی، بیش از حد از فناوری استفاده می شود. این مساله می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. بسیاری از دانش آموزان لبا استفاده از تعاملات فکری و فیزیکی بهتر می توانند آموزش ببینند، به ویژه در مدارس ابتدایی. مساله ای که بسیاری از مربیان در کلاس ها با آن مواجه هستند این است که دانش آموزان اغلب از کامپیوترها برای بازی کردن استفاده می کنند. می توان از فناوری برای تکمیل فعالیت های کلاسی استفاده کرد، اما نباید از آن به عنوان ابزار اصلی تدریس در مدارس ابتدایی بهره گرفت. در صورتی که فناوری به صورت نامناسب و بیش از حد نیاز مورد استفاده قرار می گیرد، به صورت بالقوه می تواند به دانش آموزان صدمه بزند. مربیانی که از تکنولوژی در تدریس استفاده می کنند باید از مشکلات بالقوه یفناوری در فرآیند تدریس آگاه باشند. برخی تاثیرات منفی فناوری در کلاس های امروزی، تاثیراتی هستند که می توانند زمان یادگیری را کاهش دهند. این در صورتی است که بیش از حد از فناوری استفاده شود و همچنین به جای آموزش، دان آموزان به بازی روی می آورند. در صورتی که دانش آموزان در کلاس از فناوری استفاده نکنند، اغلب وقت کلاس به دلیل مشکلات فنی به هدر می رود. به علاوه مربیان با این مشکل مواجه هستند که یک کلاس حاوی تعداد زیادی دانش آموز با سطح مهارت مختلف دارند. در بسیاری از مدارس، اغلب دانش آموزان تجربه ی استفاده از کامپیوتر را ندارند. مربیان می توانند بخش زیادی از تدریس خود را به تدریس کامپیوتر اختصاص دهند. در حالی که این کار برای آموزش فناوری به دانش آموزان دارای اهمیت است و سبب می شود که نیازهای دانش آموزان برآورده شود، اما سبب می شود که زمان یادگیری به هدر رود.

……………………………………………………….

…………………………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-09
كد : 116724
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss