جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: مباحث جاري در حسابداري عملکرد سيستم هزينه يابي و قيمت گذاري در شرکت هاي جديد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: مباحث جاري در حسابداري عملکرد سيستم هزينه يابي و قيمت گذاري در شرکت هاي جديد (۲۰۰۵)

چکيده:

۱p)در اين مقاله یک چارچوبی برای حساب کردن هزينه ها و عملکرد در اشکال جديد سازمانهاي تجاري که، در حال تکامل به مقابله با چالش رقابتي قرن ۲۱ هستند، را توصيف مي کنيم. يک بررسي در ادبيات مديريت هزينه و انجام حسابرسي در توليد پيشرفته و سازمانهاي خدمات، پايه اي را براي چارچوبما ن، فراهم مي کند. اين چارچوب نسبي بر اندازه گيري عملکرد هزينه ها و سرمايه گذاري مجازي در طول زنجيره عرضه به منظور ارتقا رقابت در بازارهاي جهاني میباشد.. سرمايه گذاري دانش و فن آوري اطلاعات، نقش مهمي در بهبود رقابت هاي سازماني در قرن ۲۱ دارند، در عين حال اندازه گيري عملکرد در اين حوزه هاي مهم ،در بيشترين ابهام قرار دارند. مديريت و کنترل هزينه و عملکرد در اشکال جديدي از سازمانها چالش به وجود آورده است. اميدواريم اين مقاله تحقيقات را تقويت نماید که ، در مقابله با چالش هاي اندازه گيري عملکرد در قرن ۲۱، به اين کارورزان کمک کند.

…………………………………………………………

………………………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

۲۵۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۸-۰۲-۱۷
كد : 116285
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss