جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: مدل احتمالی اثر بخشی دریافت شده در سیستم های اطلاعات حسابداری: هماهنگ سازی سازمانی و تأثیرات کنترل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: مدل احتمالی اثر بخشی دریافت شده در سیستم های اطلاعات حسابداری: هماهنگ سازی سازمانی و تأثیرات کنترل (۲۰۰۰)

چکیده

مدل احتمالی، پیشرفته است که منابع احتیاجات برای هماهنگی سازمانی و کنترل را بررسی نماید. چرا که آنها تحت تأثیر دامنه یکپارچه سازی در سیستم اطلاعات حسابداری هستند. نیازهایی که بر اساس درجه فرمولبندی سازمانی، محتمل الوقوع هستند، همبستگی اطلاعات در میان حوزه های کارکردی و وابستگی به اشتراک گذاری اطلاعات میان سازمانی و ارتباطات الکترونیک مبادله داده ای، بررسی می شوند. هم خوانی یا تناسب یکپارچگی سیستم با این نیازها، مفهومی مهم است که باورهای ما در مورد اثر بخشی سیستم را تحت تأثیر قرار می دهد. نتایج بررسی تجربی نشان می دهد که همانطور که فرض می شود. تناسب بین طراحی سیستم حسابداری و عوامل احتمالی منجربه یک سیستم موفقعیت آمیزتر می شود. بطور خاص، تناسب سیستم، عاملی معنا دار است که تغییرات موجود در اثر بخشی دریافتی AIS را شرح می دهد، چرا که از طریق رضایت دریافتی تصمیم گیرندگان با دقت و کنترل اثر بخشی اطلاعات خروجی، سنجیده می شود. تأثیر تناسب سیستم بر عامل دوم اثر بخشی AIS دریافتی،به همان صورتیکه توسط رضایت تصمیم گیرندگان با کیفیت محتوای اطلاعاتی دریافتی در خروجی های سیستم اندازه گیری می شود، فقط به لحاظ حاشیه ای معنا دار است. این تحقیق یک حوزه مهم در تحقیق سیستم های حسابداری را بیان می کندکه بطور مستقیم مرتبط با تسهیل تصمیم و اهداف کنترل اطلاعات حسابداری است.

…………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-05
كد : 115968
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss