جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: مدل سازی فرآیند کسب وکار: دیدگاه سیستم های اطلاعاتی حسابداری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: مدل سازی فرآیند کسب وکار: دیدگاه سیستم های اطلاعاتی حسابداری (۲۰۱۴)

خلاصه

تعاریف بی شماری در مورد فرآیند کسب وکار را می توان در پژوهش ها یافت که در ادامه، یکی از مهمترین آنها ذکر شده است: ” یک فرآیند کسب وکار، مجموعه ای از فعالیت ها می باشد که یک یا چند نوع از ورودی ها را گرفته و یک خروجی ایجاد می کند که این ارزش به مشتری می باشد.” (Champy,Hammer1993). تعریف آنها، بر تحول و طبیعت ارزش افزوده ی فرآیندهای کسب وکار تأکید می کند. برای این موضوع خاص، و در نتیجه برای این مقاله، ما به گسترده ترین تفسیر ممکن از روند بلند مدت کسب وکار، پایبند خواهیم بود.

مدل، نمایش ساده و یا انتزاع بخشی از جهان است، و بنابراین مدل فرآیند کسب وکار، نمایش ساده ای از یک فرآیند کسب وکار می باشد. بازهم، برای اهداف ساده سازی، ما به گسترده ترین تفسیر ممکن از مدل روند بلند مدت کسب وکار پایبند خواهیم بود. برای مثال، و اینکه ما به طور کامل درک کردیم که این یک مورد بیش از حد ساده شده می باشد (فروشندگان هندرسون،۲۰۱۱)، ما به عنوان نوع خاصی از مدل روند کسب وکار، نمونه ای از انتولوژی(هستی شناسی) یک شرکت را در نظر می گیریم. دیدگاه پژوهشی مدلسازی فرآیند کسب وکار (BPM)، گسترده و پیچیده است، و در درجه اول منجر به طیف گسترده ای از استفاده هایی از چنین مدل ها و زوایای مختلفی می شود که این تحقیق آنها را انجام داده است.

فقط موارد زیر را در نظر می گیریم: نمایش مدل های as-is، اعتبارسنجی مدل های as-is، بنا کردن علوم دستوری BPM از نظر اونتولوژی (هستی شناسی) در سطح بالاتر، نمایش فرآیندهای کسب وکاری که امکان ارزیابی دارند (مانند محاسبه زمان و هزینه)، نمایش فرآیندهای کسب وکار to-be برای تجزیه وتحلیل و اهداف شبیه سازی، ترجمه بین نمادهای مدل فرآیند کسب وکار برای استفاده های مختلف، و مشخصات برای توسعه و اجرای سیستمهای IT. اینها همه موضوعاتی هستند که بخشی از دیدگاه پژوهشی BPM می باشند و تجزیه وتحلیل ها و ساختار عمیقی از چنین حوزه وسیعی، فراتر از این مقاله است.

با این حال، شکل۱ چارچوبی را طراحی می کند که به ما اجازه می دهد (۱) برخی جریان های پژوهشی در این زمینه را شناسایی کنیم، و (۲) چهار مقاله ای را که بخشی از این مسئله خاص هستند را قرار دهیم. ادامه ی این مقاله به صورت زیر شرح داده شده است. سپس ما، به طور خلاصه، سه جزء اصلی شکل۱ را مورد بحث قرار می دهیم (۱) تعریف مدل های فرآیند کسب وکار در سطوح مختلف انتزاع، (۲) تحقیقات بین لایه ای، و (۳) تحقیقات درون لایه ای. سپس ما دیدگاه پژوهشی BPMرا از دیدگاه سیستم های اطلاعات حسابداری (AIS) مورد بحث قرار خواهیم داد.

در نهایت، به طور خلاصه، در مورد چهار مقاله ای که بخشی از این مسئله خاص بوده و در مورد کمک آنها به پژوهش های AIS بحث خواهیم کرد.

…………………………………………

………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-05
كد : 115864
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss