جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: مشخصات کشور و تاثیر شوک های مصرف دولت بر حسابهای جاری و نرخ ارز واقعی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: مشخصات کشور و تاثیر شوک های مصرف دولت بر حسابهای جاری و نرخ ارز واقعی (۲۰۱۵)

چکیده

این مقاله تاثیر شوک های مصرف بر حسابهای جاری و نرخ واقعی ارز و همچنین تاثیر مشخصات مختلف یک کشور بر این اثرات را بررسی می کند. داده هایی که از ۱۸ کشور صنعتی به دست آمده را در تحلیل های خود به کار برده ایم. مدل هایVAR پانل برای گروههایی از کشورها برآورد شده است. این کشورها بر اساس چند مشخصه خاص دسته بندی شده اند. یافته های تجربی اولیه به شرح زیر هستند. اولا، شوکهای مثبت مصرف دولت، در صورتی که وجود داشته باشند، منجر به کاهش نرخ ارز واقعی می شوند، اما جهت پاسخگویی حسابهای جاری در نمونه های مختلف متفاوت است. شوک های مصرف دولت منجر به کاهش نرخ واقعی ارز در کشورهایی شده که نظام نرخ ارز آنها از نوع شناور است. ثانیا، تحرک سرمایه بین المللی تاثیر قابل توجهی بر اثرات شوک های مصرف دولت دارد. کاهش نرخ ارز واقعی و بهبود حسابهای جاری در کشورهایی که تحرک سرمایه بین المللی کمتری دارند، نسبت به آنها که تحرک سرمایه آنها بالاست، بزرگتر می باشد. ثالثا، کاهش نرخ واقعی ارز و بهبود حسابهای جاری در کشورهایی که تحت رژیم های نرخ ارز انعطاف پذیرتر قرار دارند، نسبت به آنها که رژیم های نرخ ارز با انعطاف پذیری کمتری دارند، بزرگتر است. علاوه برآن، حسابهای جاری در کشورهایی که تجارت آزاد در آنها بیشتر است، نیست به کشورهایی با تجارت آزاد کمتر، بهبود بیشتری دارد. نظریه های استاندارد، این الگوهای تجربی را به طور کامل توضیح نمی دهند. یافته های ما نیاز به توسعه نظری بیشتر این حوزه را نشان می دهند.

…………………………………………….

………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-05
كد : 115845
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss