جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: مطالعه تجربی درباره ارزش اطلاع رسانی اطلاعات حسابداری ارائه شده توسط شرکت های نقل شده در بازار بورس بخارست

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: مطالعه تجربی درباره ارزش اطلاع رسانی اطلاعات حسابداری ارائه شده توسط شرکت های نقل  شده در بازار بورس بخارست (۲۰۱۴)

چکیده

هدف مقاله حاضر تجزیه و تحلیل، براساس گزارش برای اطلاعات ارائه شده توسط بازارهای مالی، درجه ارتباط اطلاعات ارائه شده توسط شرکت های رومانیایی از طریق صورتهای مالی آنان می باشد. این روش بررسی تأثیر شهرت شرکت هایی که حسابرسی صورتهای سالانه، در مورد اثرات عقاید حسابرسی که قبلأ بیان شده، و همچنین اثر تکامل بازار سهام رومانیایی را نشان میدهد. نتایج، وجود یک ارتباط کم شدت بین اطلاعات حسابداری و تولید شده توسط بازار سهام، که اشاره به تاثیر محدود از اطلاعات ارائه شده توسط صورتهای مالی در تصمیمات سرمایه گذاری دارد را نشان می دهد. با این حال، ممکن است به ، سطح برتر از همبستگی مورد تجزیه و تحلیل، هر دو در مورد ممیزی اسناد ترکیبی توسط شرکت های وقف، و در شرایط ابراز نظر ممیزی های قبلی، با منابع خاص توجه شود. در سطح پویا، ممکن است توسعه وابستگی ایجاد شده بین دو منبع اطلاعات، که می تواند از طریق فرایند تکامل بازار سرمایه رومانیایی توضیح داده شود دید.

…………………………………………..

……………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-04
كد : 115836
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss