جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: میکروساختار و واکنش های میان وجهین در طول لحیم کاری فولاد ضدرنگ با تیتانیوم

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: میکروساختار و واکنش های میان وجهین در طول لحیم کاری فولاد ضدرنگ با تیتانیوم (۲۰۱۳)

چکیده:

تکامل میکروشناختاری وواکنش های میان وجهین در طول لحیم کاری با خلاء فلزی تیتانیوم (درجه ۲) و فولاد ضد زنگ (SSB04L) با استفاده از آلیاژ مبتنی بر Ag حاوی AL, TI, CU بررسی می شود. لایه محول جامد خالی از Ni و لایه کسسته ترکیب میان فلز (Ni , Fe)2 TiAL بر روی سطح SS و در مجاورت با سطح مشترک آلیاژ لحیم – SS تشکیل می شود. سه لایه بطور موازی پیوسته ترکیبات بین فلزی، (Ag,Cu)Ti2, AgTi, CuTi در سطح مشترک آلیاژ لحیم Ti تشکیل می شود. مسیر نفود برای واکنش در این سطح مشترک ایجاد می شود میکروسکوپ الکترون انتقالی، شکل گیری نانوکریستالهای آلیاژ Ag-Cu در دامنه اندازه بین ۲۰-۳۰nm را در لایه آلیاژ لحیم غیر واکنشی آشکار می سازد. منطقه نفوذ بین نشینی محلول جامد B-Ti(Ag,Cu) بر روی جانب Ti محل اتصال تشکیل می شود و تجزیه اوتکتوئید با توجه به کلونی های لایه لایه جفت شده فاز بین فلزی را با رابطه جهت گیری بین این دو نشان می دهد. آزمونهای خمشی نشان می دهد که نقص در اتصالات از طریق شکل گیری و استشار ترک، اغلب در امتداد سطح مشترک آلیاژ لحیم Ti در طول لایه فلز (Ag,cu)Ti2 رخ می دهد.

…………………………………………………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-06-20
كد : 121503
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss