جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: هزینه های مربوط به نقص و ترک در ساختمان مسکونی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: هزینه های مربوط به نقص و ترک در ساختمان مسکونی (۲۰۰۹)

چکیده

صنعت ساختمان سازی مسکونی عامل مهمی در اقتصاد استرالیایی ها است؛ این صنعت بخش بسیار وسیعی از نیروی کار ملی را به کار می گیرد و با این حال دچار مشکل تعمیرات و کار معیوب و کیفیت ضعیف است. تحقیقات پیشین نشان داده اند که نقص ها دوباره کاری در بخش مسکونی بومی هستند. این مقاله در تلاشی به منظور کمیت سنجی میزان نقص های مشاهده شده در ساختمان های مسکونی جدید، تحلیلی از نقص هایی که توسط سازمان بیمه ی مسکن با مدیریت و مالکیت دولتی انجام شده است را ارائه می کند. این تحقیق یکی از جامع ترین مطالعات تحقیقاتی مربوط به نقص های ساختمان را که تا به امروز در استرالیا انجام شده است نمایش می دهد. داده های استفاده شده بر اساس نمونه ای مانند تحقیق قبل نیستند بلکه در عوض همه ی خانه های جدید ساخته شده در ویکتوریا، استرالیا، بین ۱۹۸۲ و ۱۹۹۷ را نشان می دهند. در تحلیلی از داده ها ، خانه ای را با ۸ نقص پیدا کریم و دریافتیم که هزینه ی اصلاح آن ۴ درصد از ارزش قرارداد ساخت این خانه است. این مقاله به بحث در رابطه با ماهیت مهمترین نقص ها پرداخته و تاثیر نوع پیمانکار و نوع ساختمان را بررسی می کند.

………………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-03
كد : 115483
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss