جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: ورق افزایشی نامتقارن که به کمک لیزر از قطعات ورق فلزی تیتانیوم ساخته شده است

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: ورق افزایشی نامتقارن که به کمک لیزر از قطعات ورق فلزی تیتانیوم ساخته شده است (۲۰۱۱)

چکیده

ورق افزایشی نامتقارن که به شکل AISF فرایند ساختی کاملا جدید محسوب می شود. در AISF، ابزار برش CNC کار برش و تغییر شکلی را بر روی پلاستیک فشرده انجام می دهد، این تغییر شکل در حرکت و حد فاصل بخش مورد نظر صورت می گیرد. از این رو شکل نهایی همزمان با تغییر شکل پلاستیک انباشته شده انجام می شود. فرایند AISF برای سری های کوچک از قطعات ورق فلزی مانند صنایع مورد نیاز در کاربردهای هوایی و پزشکی مناسب است. دو فرایند اصلی دامنع کاربرد AISF را محدود به این رشته ها می کنند. این دو ویژگی عبارتند از دقت مختصاتی قطعات ساخته شده از تیتانیوم و یا فولاد فشرده شده و نیز آلیاژهای تیتانیوم که دارای قابلیت شکل دهی محدودی در دمای اتاق هستند. در این مقاله مفهوم جدیدی برای AISD ساخته شده با برش لیزری همراه با قطعات و اجزای لازم معرفی می شود. علاوه بر این، ابزارهای CAX برای برنامه نویسی مسیر NC در ابزار شکل دهی . نقطه لیزری نمایش داده شده اند. اولین نتایج عملی قابلیت شکل گیری آلیاژ تیتانیوم گرید ۵ یعنی (TiA16V4) را نشان می دهند، این روش معمولا در کاربردهای هوایی استفاده شده است و می تواند افزایش یابد.

………………………………………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-06-19
كد : 121491
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss