جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: وضعیت موجود استانداردهای گزارش دهی مالی و استانداردهای بین المللی در مورد حسابرسی: پژوهشی در مورد متخصصان حسابداری در قونیه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: وضعیت موجود استانداردهای گزارش دهی مالی و استانداردهای بین المللی در مورد حسابرسی: پژوهشی در مورد متخصصان حسابداری در قونیه (۲۰۱۴)

چکیده

پس از هماهنگ سازی و همگرایی تلاش ها و دستاوردهای مربوط به استانداردهای حسابداری، چارچوب های ملی و بین المللی در سراسر جهان، باتوجه به اتفاق نظر در مورد استانداردهای گزارش دهی مالی بین المللی (IFRS ) و استانداردهای بین المللی حسابداری (ISAها)، به تلاش های خود سرعت بخشیدند. دولت ترکیه، قوانین جدیدی را برای تجارت ترکیه در سال ۲۰۱۲ به عنوان بخشی از اصلاحات برای یک سیستم اقتصادی نهایی و جامع، اصلاح کرده است و این قوانین، برخی اجراهای مربوط به پذیرش و استفاده از استانداردهای بین المللی را به ارمغان آورده است. تعامل اجتناب پذیر بین دستورالعمل های تجاری و استانداردهای حسابداری و حسابرسی، به تغییرات جامع و ابهامات برای بدنه ی تنظیمات استاندارد و گروه های ذیربط منجر شده است.

هدف اصلی این پژوهش، بررسی وضعیت کنونی با توجه به IFRS و ISA می باشد. این پژوهش در مورد متخصصان حسابداری از سازمان های مختلف با سطوح مختلف آموزشی و تجربه به منظور بازتاب آگاهی و درک IFRS و ISA انجام شده است. پرسشنامه ای طراحی شده است و برای تعیین سطح آگاهی به حسابداران نمونه، به آن پرداخته خواهد شد و داده های جمع آوری شده، با استفاده از نرم افزار SPSS مورد تجزیه وتحلیل واقع خواهد شد. با توجه به یافته های پژوهش، راه حل های ممکن پیشنهاد داده خواهد شد.

……………………………………………………………..

…………………………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-03
كد : 115498
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss