جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: پاسخ خمشی تیرهای بتن آرمه (RC) مقاوم سازی شده با میلگردهای فیبرهای پلیمری تقویت شده به روش نصب در نزدیک سطح

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: پاسخ خمشی تیرهای بتن آرمه (RC) مقاوم سازی شده با میلگردهای فیبرهای پلیمری تقویت شده به روش نصب در نزدیک سطح (۲۰۱۴)

چکیده

رفتار تیرهای RC که با میلگردهای NSM FRP مقاوم سازی می شوند به طور آزمایشاتی بررسی شدند. هشت تیر تحت چهار خمش نقطه ای تست شد.تاثیرات نوع مواد ، مشخصه های اپوکسی ، اندازه میلگرد و تعداد میلگردهای NSM بررسی شدند. تیرهای تست شده با طول پیوند محدودی مقاوم سازی می شوند و تا جاییکه ممکن بود شرایط محل کار را تقلید نمودند، چرا که شیارها می توانند با سختی تا سطوح ستون های پشتیبان بریده شوند. ظرفیت بار، خمش ، حالت شکستگی ، کرنش FRP ، کرنش بتن، لغزش انتهایی آزاد و کرنش عرضی در اپوکسی و بتن تیرهای تست شده، تحلیل و بررسی شدند. مقایسه تیرهای کنترل و تقویت شده ، افزایش%۸/۱۵۵ و %۸/۱۲۹ در بارهای تسلیم را نشان می دهد ، در حالیکه افزایش در بارهای نهایی %۳/۱۶۶ و % ۴/۱۵۹ به ترتیب برای بارهای تقویت شده با فیبرهای پلیمری تقویت شده کربنی (CFRP) و فیبرهای پلیمری تقویت شده شیشه ای (CFRP) است. تیرهایی که با میلگردهای   CFRPمقاوم سازی می شوند ، سفتی بیشتری از تیرهای مشابه با میلگردهای CFRP دارند. مشخصات اپوکسی، اندازه و تعداد میلگردها تاثیر اندکی بر ظرفیت بار تیرهای مقاوم سازی شده داشته اند که دچار شکستگی هایی شدند که اصولا یا در اپوکسی و یا در نتیجه جداسازی پوشش بتن رخ می دهد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-13
كد : 125117
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss