جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: پایداری اندازه های کنونی و پیشنهاد شده برای جریان پول عامل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: پایداری  اندازه های کنونی و پیشنهاد شده برای جریان پول عامل (۲۰۱۳)

چکیده:

اندازه گیری جریان پول با استفاده از اصول حسابداری پذیرفته شده امریکا (GAAP) نیازمند کسر (کاهش)سود و پرداخت مالیات درامد ها است و ازکسر هزینه سرمایه جلوگیری می کند. برخلاف این، IASB و FASB باهم یک اندازه جدید برای جریان پول عاملی را پیشنهاد می کنند که از کسر سود و پرداخت مالیات درامد ها جلوگیری می کند و نیازمند کسر هزینه های سرمایه است.این تحقیق پایداری اندازه های کنونی و پیشنهاد شده برای جریان پول عامل را با هم مقایسه می کند؛ و نتایج مربوط به حوزه صنعت نشان می دهد که هیچ تفاوتی بین پایداری برای دو اندازه برای بیش از سه چهارم صنعت وجود ندارد. علاوه بر این، اعضای بیانیه با استفاده از یک زیر کل ، جریان پول عامل اولیه را برای هزینه های سرمایه پیشنهاد می کنند؛ و نتایج این مقاله نشان می دهد که این زیر کل برای تعداد محدودی از صنایع، پایدار تر از اندازه های کنونی است.به طور کلی نتایج این مقاله پیشنهاد می کند که توانایی پیش بینی جریان پول عامل برای صنایع مختلف تغییر چندانی نمی کند.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

 

۱۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
2019-06-04
كد : 120050
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss