جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: پیاده سازی حسابداری مدیریت استراتژیک براساس آنالیز زنجیره ی ارزش: حسابداری زنجیره ی ارزش

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: پیاده سازی حسابداری مدیریت استراتژیک براساس آنالیز زنجیره ی ارزش: حسابداری زنجیره ی ارزش (۲۰۱۱)

چکیده

یکی از اولویت های مهم شرکت ها به منظور داشتن رقابت موفق در محیط رقابتی سراسری امروزی، به دست آوردن رضایت مشتری است. همچنین شرکت ها از رویه های مدیریتی جدید استفاده می کنند و سیستم های صنعتی خود را تغییر داده و در تکنولوژی های جدید سرمایه گذاری می کنند. حسابداری مدیریت استراتژیک، تصمیم گیری های مرتبط با عملیات تجاری و کارهای استراتژیک مدیریت مالی را به عنوان پشتیبان مورد بررسی قرار می دهد. حسابداری مدیریت استراتژیک، نوعی تئوری و عملیات حسابداری است که وضعیت هزینه ی سازمان ها، مزایای هزینه و اختلافات محصول را بررسی می کند تا تصمیمات بازاریابی را اتخاذ نماید. زنجیره ی ارزش، یک رویه ی منظم است که توسعه ی مزایای رقابتی را بررسی می کند. این زنجیره شامل مجموعه ای از فعالیت هاست که ارزش ها را طراحی و ایجاد می کنند. آنالیز زنجیره ی ارزش، اشاره دارد به روش ساختاریافته ای از آنالیز تاثیرات تمامی فعالیت ها در زمینه ی هزینه و/ یا اختلافات زنجیره ی ارزش. با رشد تخصیص کار و پخش سراسری محصولات شرکت ها، رقابت ها و بنابراین آنالیز زنجیره ی ارزش دارای اهمیت رو به رشدی هستند. حسابداری زنجیره ی ارزش، ترکیبی از آنالیز زنجیره ی ارزش و تئوری حسابداری است. حسابداری زنجیره ی ارزش بخش مهمی از مدیریت زنجیره ی ارزش و بسطی از حسابداری مدیریت استراتژیک است. حسابداری زنجیره ی ارزش، رویه ای جدید در حسابداری است که از ترکیب تئوری های مدیریت زنجیره ی ارزش، تهیه ی مدیریت زنجیره، مدیریت حسابداری و تکنولوژی اطلاعات به دست آمده است. این مقاله با آنالیز تئوری زنجیره ی ارزش و تئوری حسابداری مدیریت استراتژیک، یک چهارچوب مدیریت حسابداری مبتنی بر آنالیز زنجیره ی ارزش تحت عنوان حسابداری زنجیره ی ارزش را پیشنهاد می دهد.

……………………………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-06-05
كد : 120118
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss