جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: پیشرفته‌ترین گزارش در مورد سازه‌های بتنی تا حدودی پیش تنیده مقاوم در برابر زمین لرزه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: پیشرفته‌ترین گزارش در مورد سازه‌های بتنی تا حدودی پیش تنیده مقاوم در برابر زمین لرزه (۲۰۱۴)

چکیده

مدتهاست بتن پیش تنیده در سازه‌های بطور ساکن بارگذاری شده مورد قبول واقع شده است. بنابراین، هم‌اکنون سالهاست که ما ساخت پل‌ها، سدها، خط لوله‌ها، مخازن وسازه‌های متنوع از جمله مجراهای فشار راکتور اتمی پیش تنیده را ملاحظه نموده‌ایم. در سالهای اخیر، بتن پیش تنیده در ساختارهای مقاوم لرزه‌ای بکار برده شده‌اند. مانند هر ماده جدید دیگری، مورد نقد و تفسیر قرار می‌گیرد، گاهی اوقات افراد فرصت بررسی کامل مواد مورد نظر را ندارند. بعلاوه، مهندسان امروز مواد و روش جدید را مورد نقد بیشتری قرار می‌دهند و به ندرت آنها را می‌پذیرند مگر اینکه شواهد قطعی عملکرد آنها را بدست آورند. و همانطور که باید باشد، قرار گیرد. هدف این مقاله مشاهده کاربرد بتن پیش تنیده با توجه به سازه‌های چند طبقه مقاوم در برابر زلزله است.

اما این مقاله باید این حقیقت را در ذهنشان حفظ کند که وسیع‌ترین کاربرد بتن پیش تنیده در کشورهایی بوده است که دستخوش زلزله و قوانین لرزه‌ای عملیاتی بوده‌اند. در این مقاله، آخرین رویه طراحی لرزه‌ای برای ساختمانهای بتن پیش تنیده در اندونزی مطرح می‌شود. روش طراحی کنونی براساس آخرین قانون ساختمان اندونزی برای بتن سازه و قانون لرزه‌ای یعنی ۲۰۱۳‌:۲۸۴۷‌‌ و ۲۰۱۲‌:۱۷۲۹‌‌  است. این طرح برای افرادی که با طرح ظرفیت توسعه یافته طی سالها آشنا هستند، نوین نمی‌باشد. این مقاله توجه طراحان سازه و دیگر مهندسان را به گزینه استفاده از بتن تا حدودی پیش تنیده در ساختمانها، جلب نموده است. نتایج بررسی در مقاومت لرزه‌ای چارچوبهای بتنی تا حدودی پیش تنیده توصیف می‌شود. بخش آزمایشی پروژه شامل تست شش مجموعه ستون داخلی تیر در مقیاس بزرگ علّت بارگذاری دوره‌ای ایستاست تا اطلاعات طرح لرزه‌ای را بدست آورد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

 

2019-10-13
كد : 125133
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss