جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: پیشرفت در حسابداری، ترکیب پیشرفت ها در حسابداری بین المللی کسب اضافه پرداخت و حسن نیت زیان ناشی از اختلال – شواهد از آمریکا

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: پیشرفت در حسابداری، ترکیب پیشرفت ها در حسابداری بین المللی کسب اضافه پرداخت و حسن نیت زیان ناشی از اختلال – شواهد از آمریکا (۲۰۱۳)

چکیده:

هدف از این مطالعه روشن کردن قابلیت اطمینان از حسن نیت ارقام حسابداری با بررسی اینکه آیا بسیاری از زیان های اختلال ناشی از حسن نیت از اضافه پرداخت با هدف کسب یا بدتر شدن آتی ارزش حسن نیت بدست می آیند. هدف مرتبط دوم این است که ارزیابی کنیم که آیا آزمون اختلال حسن نیت معرفی شده توسط SFAS 142 توانایی استانداردهای حسابداری را در جذب به موقع شرایطی بررسی می کند که در آن مقدار حسن نیت اغراق آمیز است. بنابراین در بخش بعد داریم….

ابتدا در نمونه ای از ۹۲۹ مورد در ایالت متحده دریافتیم که ویژگی های کسبی خاص، نشانه های قدرتمندی از اختلال های بعدی حسن نیت را نشان می دهد و پیشنهاد می کند که SFAS 141 تقریباً قادر به دوری از مؤلفه هایی غیر از حسن نیت هسته ای نیست که در حسن نیت گنجانده شده است. همچنین دریافتیم که آزمون های سالانه اختلال SFAS 142 تشخیص به موقع حذف حسن نیت را بهبود می بخشد که در نهایت به کاهش نقص SFAS 141 کمک می کند.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

2019-06-05
كد : 120138
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss