جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: پیش بینی تغییرات درنظام های مدیریت حسابداری:تاثیرات استراتژی رقابتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: پیش بینی تغییرات درنظام های مدیریت حسابداری:تاثیرات استراتژی رقابتی (۲۰۰۸)

چکیده

این بررسی در حقیقت مروری بر تغییرات بررسی شده در مدیریت حسابداری و نظام های نظارتی در ۳۱کمپانی تولیدی کانادایی است.۶متغیر که ممکن است بر تغییرات در مدیریت حسابداری و نظام های نظارتی تاثیر بگذارد در نوشته ی نظریه ی احتمال شناسایی شد.یافته ها تغییرات قابل ملاحظه ای را در طول دوره ۳سال در نظام های مدیریت حسابداری سازمانها نشان میدهد.تغییرات در مدیریت حسابداری به بهترین روش ممکن توسط توانایی سازمان درامریادگیری پیش بینی میشود.چنین تغییراتی عمدتا در نظام هایی که از امر برنامه ریزی و نظارت حمایت میکنند رخ میدهد.ان دسته از سازمان ها که تاکید بسیاری بر استراتژی تفکیک دارند تغییرات قابل ملاحظه ای در مدیریت حسابداری و نظام های نظارتی خود شرح داده اند.علاوه براین شدت رقابت بر تغییر مدیریت حسابداری در طول ساختار سازمانی تاثیر میگذارد.

………………………………………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-06-05
كد : 120122
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss