جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: پیش بینی عمر باقی مانده یک پل قدیمی براساس آزمون مغزه بتن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: پیش بینی عمر باقی مانده یک پل قدیمی براساس آزمون مغزه بتن (۲۰۱۴)

چکیده

این مقاله، روش پیش بینی عمر باقیمانده یک پل قدیمی تیرآهنی RC-T را بر اساس نتایج آزمون مغزه بتن توصیف میکند. پیش بینی عمر باقیمانده پل بطور کمی از طریق بکار بردن J-BMS با داده های بررسی میدانی برآورد می شود. لازم است که آزمونهای نمونه مغزی بتنی با توجه به بخشهایی از تیرآهن اصلی، صفحات بتنی عرشه و پایه ستونهای پل مثل مقاومت فشاری، عمق کربناتی شدن، غلظت یون کلرید و غیره بررسی شود. این تحقیق متمرکز بر عملکرد و اعتبارسنجی ارزیابی روال است که بر روی مغزه های بتنی استفاده میشود و از پل مقصد جمع آوری می شود. در این تحقیق، داده های حاصل از نمونه های مغزی بتن جمع آوری شده از طریق یون کلرید و تستهای کربنات بررسی میشوند. در نتیجه در روند تخریب، کربناتی شدن بر یون کلرید غالب تر است گرچه پل در ۱KM بالای دهانه رودخانه ای که به دریای ستواینلند میریزد، واقع است بر اساس مقدار تراکم برآورده شده. خوردگی فولاد ۷۵mg/ (Q)، عمر باقیمانده پل تقریبا ۷ سال پیش بینی میشود همچنین نتایج تست مغزه بتن در محل برای ارزیابی کل دامنه از طریق نتایج توزیع تصور شده با استفاده از تابع تقریبی بکار برده میشود.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-13
كد : 125130
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss