جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: چگونه رقابت بانکی دسترسی به سرمایه گذاری مالی شرکتها را تحت تاثیر قرار می¬دهد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: چگونه رقابت بانکی دسترسی به سرمایه گذاری مالی شرکتها را تحت تاثیر قرار می¬دهد  (۲۰۱۲)

چکیده

با ترکیب تحقیقات چند ساله در سطح شرکت با داده های پانلی در سطح کشور ۵۳ کشور محققان را به بهره برداری نمودن از تاثیر رقابت بانکی بر دسترسی شرکتها به سرمایه­گذاری مالی واداشته است. آنها دریافتند که رقابت کم، همانطور که از طریق مقادیر بالا شاخص لرنرسنجیده می­شود، دسترسی شرکت به سرمایه گذاری مالی را کاهش می­دهد، در حالیکه مقیاسهای تمرکز بانکی که معمولاً به کار برده می­شوند، پیش­بینی های قوی دستیابی شرکت به سرمایه گذاری مالی نمی­باشند. بعلاوه، آنها دریافتند که تاثیر رقابت بر دستیابی به سرمایه گذاری مالی وابسته به محیطی است که بانکها در آن محیط به کار مشغولند. برخی از مشخصه­های محیط مثل توسعه مالی بالاتر و اطلاعات اعتباری بهتر می­توانند تاثیر آسیب رسان رقابت کم را کاهش دهند. اما مشخصه­های دیگر مثل مالکیت بالا بانک دولتی باعث تشدید تأثیر منفی می­شود.

…………………………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-08-02
كد : 123619
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss