جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: کاربرد آزمایشات مقیاس کامل برای مطالعه ساختاری ساختمان های بلند (مرتبه)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: کاربرد آزمایشات مقیاس کامل برای مطالعه ساختاری ساختمان های بلند (مرتبه) (۲۰۱۵)

چکیده

این مقاله کاربرد آزمایشات مدل مقیاس کامل را برای توسعه نرم افزاری و طراحی دستگاهی ارائه می کند که برای تعیین میزان زنگ زدن میل گرد در عناصر بتنی ساختمان های بلند استفاده می شوند. عملیات دستگاه طراحی شده مبتنی بر وابستگی میدان الکترومغناطیسی محاط یک بدنه فرو مغناطیسی، به پارامترهای هندسی آن و کاهش ویژگی های الکترومغناطیسی فرو مغناطیس با اکسیداسیون می باشد. برای دریافت اطلاعات اصلی (اولیه) در مورد میدان الکترومغناطیسی یک دستگاه اندازه گیری اصلی استفاده شده است، که ماتریسی از مبدل های الکترو مغناطیسی با دقت بالا می باشد. برای تعیین موقعیت آن ها نسبت به شیء کنترل، سنسورهای فاصله مورد استفاده قرار گرفته اند. نتایج انازه گیری به مدلی کامپیوتری انتقال یافته که به گونه ای تنظیم شده که در آن نتایج مدلسازی میدان مغناطیسی در مکان های مبدل ها با نتایج اندازه گیری های مستقیم مطابقت دارند. پارامترهای مدل مورد نظر ابعاد هندسی میل گرد هستند.

برای افزایش ارتفاع دستگاه اندازه گیری تا ارتفاع ساختاری ساختمان، پیشنهاد می کنیم یک کوادروتور نصب نمایید.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-10-04
كد : 140204
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss