جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: کاربرد آلیاژهای حافظه دار شکلی آهنی در مهندسی عمران : بررسی کلی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: کاربرد آلیاژهای حافظه دار شکلی آهنی در مهندسی عمران : بررسی کلی (۲۰۱۴)

چکیده

آلیاژهای حافظه دار حافظه دار شکلی آهنی (SMA ها) ، مخصوصا آلیاژهای Fe-Mn-Si ، موادی هستند که به ظرفیت استفاده از آنها به صورت گسترده در سازه های مهندسی وجود دارد ، هر چند که استفاده از آنها همچنان در مراحل اولیه قرار دارد. پیشرفت های اخیر در ترکیبات آلیاژ و تولید آن مواجه با مواردی جدید مخصوصا در زمینه تعمیر و مرمت سازه ها و همچنین سازه های جدید هنگام استفاده از این SMA ها به عنوان تاندون های پیش تنیده بوده است. این مقاله اصول اولیه و بنیادی انتقال مارتنزیتی نسبت به زمینه مهندسی و همچنین برخی از خصوصیات کلیدی مانند تنش بازگشتی ، مقاومت خوردگی ، قابلیت جوشکاری و کارایی را مورد بررسی قرار می دهد. در نهایت ، برخی از موضوعات حل نشده در مورد این موضوع مورد اشاره قرار گرفته و زمینه های تازه ای از استفاده از این SMA ها ارائه می گردد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-10-04
كد : 140207
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss