جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: کاربرد ارزیابی آسیب پذیری اکولوژیکی برمبنای GIS در برآورد تاثیر محیطی نقشه کلیات حوزه¬های معدن زغال سنگ

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: کاربرد ارزیابی آسیب پذیری اکولوژیکی برمبنای GIS در برآورد تاثیر محیطی نقشه کلیات حوزه¬های معدن زغال سنگ (۲۰۱۳)

چکیده

زغال سنگ بیش از ۷۰% مصرف انرژی کل در چین را به خود اختصاص داده است. مسائل اکولوژیکی متنوع حاصل از زغال سنگ کاوی بطور فزاینده­ای جدی شده است. و مستقیماً امنیت اکولوژیکی و محصولات و زندگی عادی مردم در اکثر مناطق را تهدید می­کند. آسیب پذیری اکولوژیکی عملکرد کلی تغییر اکوسیستم تحت توسعه معدن کاوی است، بنابراین ارزیابی آسیب­پذیری اکولوژیکی براساس GIS در برآورد اثر محیطی نقشۀ کلیات معدن کاوی فوکسین در این مقاله ارائه می­شود. باتوجه به شرایط اکولوژیکی فوکسین، شاخص آسیب­پذیری که بطور ترکیبی ثابت شده است، موقعیت محیطی اکولوژیکی، حساسیت اکولوژیکی و ساختار فضایی منظر را منعکس می­کند که شامل ۹ اندیکاتور (شاخص) است. منطقه تحقیق به ۲۴۷ گرید (شبکه) تقسیم می­شود، سپس مقدار EVI هر گرید از طریق ارزیابی جامع محاسبه می­شود و نتایج از طریق تحلیل آماری منطقه­ای ArcGIS تقسیم می­شود. با ترکیب توزیع طبقه بندی آسیب پذیری با حوزه عملکرد اکولوژیکی و ذخایر طبیعی در حیطه نقشه کشی، حوزه تحقیق به پنج نوع منطقه پلات بندی می­شود. یعنی منطقه مختص استخراج، منطقه استخراج بهینه، منطقه استخراج متوسط، منطقه استخراج محدود و منطقه استخراج ممنوعه. چند توصیه جهت بهینه سازی طرح اولیه حوزه معدن کاوی فوکسین مطرح شد و دستورالعمل حفاظت اکولوژیکی در طول استخراج زغال بیان گردید.

……………………………………………………………………….

…………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-09
كد : 116761
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss