جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: کاربرد سنجش از راه دور در پهنه بندی زراعی – زیست محیطی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: کاربرد سنجش از راه دور در پهنه بندی زراعی – زیست محیطی  (۱۹۹۶)

چکیده: توسعه پایدار کشاورزی نیازمند تلاشی سیستمیک در جهت برنامه ریزی فعالیت های زمین به بهترین نحو ، جدای از برنامه خط مشی های سیاسی و موسسه ای است. پهنه بندی زراعی – زیست محیطی (AEZ) یکی از مهم ترین روش ها برای برنامه ریزی توسعه کشاورزی است زیرا بقاء و عدم استفاده از زمین ها یا سیستم کشت در منطقه ای خاص بستگی زیاد به ارزیابی دقیق از منابع کشاورزی – آب و هوایی دارد. این روش برای طبقه بندی مناطق جغرافیایی یکسان کشت – اقلیمی برای طرح توسعه کشاورزی و سایر اقدامات مورد استفاده قرار می گیرد. ابزارهای مدرنی مانند سنجش از راه دو ماهواره ای و سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) ابعاد جدید جهت کنترل و مدیریت منابع زمین به شیوه ای یکپارچه برای تشخیص کشت – زیست محیطی در اختیار ما گذاشته اند. این کاربرد AEZ بوسیله نبود داده های جغرافیایی کافی ، بویژه در مناطق کوهستانی محدود می گردد. این مقاله می کوشد تا ترکیبی از ابزارهای جدید برای گسترش کاربرد AEZ در مناطق کوهستانی مانند Kumaon هیمالیا، هند مشخص نماید.

……………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-21
كد : 118147
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss