جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت



مقاله با ترجمه: کشت (پرورش) ارگانیک برای کشاورزی تاب آور در آسیا با اشاره خاص به تجربه تایوان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: کشت (پرورش) ارگانیک برای کشاورزی تاب آور در آسیا با اشاره خاص به تجربه تایوان (۲۰۰۶)

چکیده

کشت ارگانیک در عرض چند سال گذشته در کل دنیا افزایش یافته است. فروش غذای ارگانیک در جهان در سال ۲۰۰۳ در حدود ۲۶ میلیارد دلار امریکا تخمین زده شد. ژاپن سومین بازار بزرگ غذاهای ارگانیک را پس از اروپا و امریکا در دست دارد. در آسیا سهم حوزه کلی تحت مدیریت ارگانیک تنها ۳۳/۰ درصد از شش قاره دنیا می باشد، اما در سال ۲۰۰۴ که افزایش ده برابری در ۳ سال داشت به ۴ درصد افزایش یافت. طبق اظهارات ifoam (2003) زمین تحت مدیریت ارگانیک در آسیا در چین از همه بزرگتر بود (۳۰۱۲۹۵ هکتار) و پس از آن زمین اندونزی (۴۰۰۰۰ هکتار)، سریلانکا (۱۵۲۱۵ هکتار)، ژاپن (۵۰۸۳ هکتار)، تایلند (۳۴۲۹ هکتار)، پاکستان (۲۰۰۹)، تایوان (۱۰۹۲ هکتار) جمهوری کره (۹۲ هکتار) و مالزی (۱۳۱ هکتار) بودند.

قانون استاندارد ارگانیک برای اطمینان یافتن از مسأله کیفیت محصول ارگانیک حیاتی است. اخبراً ژاپن قوانین استاندارد ارگانیک خود را اصلاح کرده و آن را به قانون وضع شده سختگیرانه ای تبدیل کرده که در آن مقیاس جریمه برای تنبیه متجاوزین از حدود قوانین برچسب گذاری ارگانیک اضافه شده است. دیگر کشورهای آسیایی (چین، هند، اسرائیل، جمهوری کره، تایوان و تایلند) نیز قوانین ارگانیک خودشان را پیاده سازی کرده اند اما قوانین آن ها به قانون رسمی تبدیل نشده است. مالزی قانون را نهایی (تصویب) کرده اما هنوز به صورت کامل آن را پیاده سازی نکرده است. در حالی که اندونزی، مالزی و دیگر کشورهای آسیایی در فرایند طرح کردن قوانین هستند و یا اصلاً در آن ها هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

…………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-22
كد : 118150
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss