جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: گردانندگان ارزش بهره‌وری اقتصادی سازگار با محیط زیست بهره‌وری شرکتی-اطلاعات حسابداری مدیریت برای استفاده‌ی بهینه از منابع زیست محیطی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: گردانندگان ارزش بهره‌وری اقتصادی سازگار با محیط زیست بهره‌وری  شرکتی-اطلاعات حسابداری مدیریت برای استفاده‌ی بهینه از منابع زیست محیطی (۲۰۱۳)

چکیده:

کارآیی اقتصادی، اغلب اوقات استاندارد طلایی را برای تصمیم‌گیری‌های مدیریتی در یک زمینه‌ی زیست محیطی در نظر می‌گیرد، زیرا به نظر می‌رسد این استاندارد، استفاده‌ی بهینه‌ی سرمایه و استفاده‌ی بهینه‌ی منابع زیست محیطی را تطبیق می‌دهد. ما این دیدگاه را با عامل‌بندی کارایی اقتصادی به چالش می‌کشیم تا تجزیه و تحلیلی عمیق از کارآیی اقتصادی شرکتی فراهم کنیم و گردانندگان یک استفاده‌ی کارآمد از منابع زیست محیطی را شناسایی کنیم. با ایجاد یک عملکرد ارزش-محور در مدیریت امور مالی، ما زمینه‌ای منطقی از گردانندگان ارزش اقتصادی را توسعه داده‌ایم تا گردانندگانی برای استفاده‌ی کارآمد از منابع زیست محیطی ایجاد کنیم. ما این منطق را به تحلیل بهره‌وری کربن برای سازندگان ماشین‌های‌ بزرگ، به طور جهانی اعمال کرده‌ایم. این تحلیل، رابطه‌ای مفهومی بین استفاده از اقتصاد و منابع زیست محیطی را بوسیله‌ی شرکت‌ها آشکار می‌کند. این تحلیل نشان می‌دهد که گردانندگان بهره‌وری سرمایه و بهره‌وری اقتصادی (سازگار با محیط زیست بهره‌وری=اکو بهره‌وری) کاملاً همگرا نیستند. این یافته‌ها، اظهار نظرهای اقتصادی را پی‌ریزی می‌کنند که درباره‌ی رابطه‌ی فرضاً غیر مشکل‌زا بین بهره‌وری اقتصادی سازگار با محیط زیست (اکو بهره‌وری) و خلق ارزش اقتصادی پرسش می‌کنند. ما نشان می‌دهیم که استفاده‌ی بهینه از منابع زیست محیطی ترجیحاً مکملی برای بهره‌وری است تا اینکه ابزاری برای (مفید بدون) آن باشد. در نتیجه به چالش کشیدن مدیریت اکو بهره‌وری، برای آزادسازی آن از سلطه‌ی جاری در جهت سرمایه است. یافته‌ها، یک راهنمای مدیریتی روی استفاده‌ی ارزشی (در جهت خلق ارزش) از منابع اقتصادی و زیست محیطی فراهم می‌کنند. به‌طور مفهومی، بحث ما به استدلال میان چشم‌اندازهای مدیریتی و انتقادی روی حسابداری زیست محیطی کمک می‌کند و اطلاعاتی درباره‌ی دیرجوش بودن این دو گروه می‌دهد.

………………………………………………..

…………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-05
كد : 116021
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss