جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: FASB تدوين استانداردهای حسابداری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: FASB  تدوين استانداردهای حسابداری  (۲۰۱۳)

خلاصه

FASB تدوين استانداردهای حسابداری ® منبع از اصول معتبر حسابداری پذيرفته شده (GAAP) است كه توسط FASB براي اعمال كردن توسط سازمان های غیر دولتی شناخته شده است . به روز رسانی استانداردهای حسابداری معتبر نیست، بلکه آن یک سندي است که جهت برقرار ارتباط در خصوص نحوه تدوین استانداردهای حسابداری است كه در حال اصلاح است . این سرویس همچنین اطلاعات دیگري را براي کمک به درك GAAP كاربر در خصوص چگونگی و چرايي GAAP ارائه مي دهد كه در حال تغییر است زمانی که تغییرات موثر خواهد بود .

چرا مسئله FASB این استانداردهای حسابداری به روز رسانی مي شوند ؟

هدف از اصلاحات در این بروز رسانی ارائه راهنمایی برای شناسایی ، اندازه گیری، و افشای تعهدات ناشی از اشتراك و مقدمات چندين مسئولیت براي میزان کل تعهد در محدوده این راهنمایی در تاریخ گزارش ثابت است ، به جز تعهداتي كه در راهنمایی های موجود در اصول حسابداری پذیرفته شده آمریکا (GAAP) مورد توجه است . نمونه هایی از تعهدات در محدوده این بروز رسانی شامل مقدمات بدهی، دیگر تعهدات قراردادی ، و شکایت های قانونی و احکام قضایی است . GAAP ایالات متحده شامل هدایت خاص در حسابداری برای چنین تعهداتي با اشتراكات و چند مسئولیتي نيست ، که تنوع در عمل را منجر شود. برخی از سازمان های كل مقدار تحت اشتراك و چندين مسئولیت مقدماتي بر اساس مفهوم مسئولیت و هدایت که باید برای خاموش كردن مسئولیت رعايت شود را ضبط مي كنند . نهادهاي دیگر کمتر از مقدار کل تعهد را ضبط مي كنند، از جمله مقدار اختصاص داده شده ، مقدار مربوط به درآمد حاصل از دریافت و یا بخشی از مبلغ نهادهايي كه موافقت کردند که مقدار co-obligors را پرداخت كنند كه بر اساس هدایت برای بدهی احتمالی است .

…………………………………………………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

 

2019-08-01
كد : 123587
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss