جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقایسه تاثیر روش تدریس ایفای نقش و بدیعه پردازی در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان پسر مقطع ابتدایی در درس تعلیمات اجتماعی پایه پنجم دبستان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: مقایسه تاثیر روش تدریس ایفای نقش و بدیعه پردازی در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان پسر مقطع ابتدایی در درس تعلیمات اجتماعی پایه پنجم دبستان

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

یکی دیگر از روش های نوین تدریس روش بدیعه پردازی است.این روش بر مبنای چندین مفهوم استوار است .مفاهیمی مانند استعاره ،قیاس مستقیم،قیاس شخصی و تعارض فشرده از این جمله اند.در این الگو تلاش می شود در قالب مفهوم استعاره با استفاده یا فعالیت استعاری با استفاده از دانش فراگیران ،جریانی از خلاقیت ایجاد شود . (ادیب نیا ،۱۳۸۸)

……

مرور منابع:

کاظمی و سعیدی (۱۳۸۸) تاثير روش هاي تدريس سخنراني ، بحث گروهي و ايفاي نقش بر تغيير نگرش دانش آموزان نسبت به هدفهاي ارزشي درس ديني سال اول راهنمايي تحصيلي را مورد بررسی قرار دادند. براي انجام اين تحقيق از روش نيمه تجربي و طرح چهار گروهي سالمون همراه با نمونه گيري خوشه اي استفاده شد. جامعه آماري اين تحقيق را دانش آموزان سال اول دوره راهنمايي منطقه ۷ آموزش و پرورش تهران (مدارس دولتي) تشكيل مي دهند وابزار جمع آوري اطلاعات، پرسشنامه نگرش سنج محقق ساخته، با مقياس ليكرت بود. نتايج تحقيق نشان داد كه تفاوت معني داري بين روش هاي تدريس سخنراني، ايفاي نقش و بحث گروهي در زمينه تاثير بر تغيير نگرش دانش آموزان نسبت به هدف هاي ارزشي كتاب ديني اول راهنمايي وجود دارد. همچنين نتايج حاكي از برتري روش تدريس بحث گروهي نسبت به دو روش تدريس ديگر بود.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱-پیشرفت تحصیلی دانش آموزانی که با روش ایفای نقش آموزش می بینند بادانش آموزانی که با روش بدیعه پردازی آموزش می بینند تفاوت وجود دارد دارد

فرصیه های فرعی:

  1. پیشرفت تحصیلی دانش آموزان قوی که با روش ایفای نقش آموزش می بینند بادانش آموزان قوی که با روش بدیعه پردازی آموزش می بینند تفاوت وجود دارد.
  2. پیشرفت تحصیلی دانش آموزان متوسط که با روش ایفای نقش آموزش می بینند بادانش آموزان متوسط که با روش بدیعه پردازی آموزش می بینند تفاوت وجود دارد.
  3. ………….

 

2019-02-25
كد : 2778
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss