جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقایسه حساسیت اضطرابی و عملکرد شناختی دانش آموزان با و بدون نارسانویسی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: مقایسه حساسیت اضطرابی و عملکرد شناختی دانش آموزان با و بدون نارسانویسی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

اصطلاح نارسا نويسي۱، به اختلالي در زبان نوشتاري اطلاق مي شود كه به جنبه هاي مكانيكي و فني مهارت نوشتن توجه دارد. اين اختلال خود را به شكل بدخطي در كودكان داراي هوش متوسط كه نارسايي عصبي مشخصي ندارند يا داراي نقص هاي آشكار ادراكي – حركتي نيستند، نشان می دهد]۱[. دانش آموز نارسانويس با وجود هوش بهنجار، عملا نمي تواند با كلاس همراه گردد. به همين جهت اغلب اين افراد را به منزله ي فرد عقب مانده، تنبل يا بي انگيزه مي پندارند و از لحاظ احساسي و ارزشي آنان را طرد مي نمايند كه اين خود به مرور زمان زمينه را براي دگرگوني هاي رفتاري  هيجاني در آن ها فراهم مي آورد]۲[. چرا كه از طرفي اضطراب آن ها در مقابل تقاضاهايي كه زبان نوشتاري ايجاب مي كند، افزايش مي يابد و پس از شكست هاي مستمر و يأس ناشي از نارسا نويسي، دچار احساس شرم و تحقير مي شوند كه با گذشت زمان اين احسا س ها عميق تر مي گردد؛ به گونه اي كه در بزرگسالي احساس خشم، اضطراب، افسردگي و عزت نفس پایین نشان می دهد ]۲[.

……

مرور منابع:

شكيبا(۱۳۹۰) نيزميزان شيوع اختلا ل هاي يادگيري را ۱۱ درصد بيان كرده است. افراد راهبردهايي پيش و پس از نوشتن اتخاذ مي كنند كه به حداقلي از توجه و تمركز نياز دارد. نوشتن با توانايي هاي كلامي، هجي كردن، دست خط و عملکرد شناختی ( توجه، حافظه كوتاه مدت و حافظه بلند مدت) ارتباط است]۹[. ………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

  1. بین حساسیت اضطرابی دانش آموزان با و بدون نارسانویسی تفاوت معنی داری وجود دارد.
  2. بین عملکرد شناختی در دانش آموزان با و بدون نارسانویسی تفاوت معنی داری وجود دارد.
  3. ………….

 

۱ – dysgraphia

2019-03-04
كد : 4097
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss