جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقایسه عملکرد دانش آموزان نارسا نویس و عادی مقطع ابتدایی در آزمون ادراکی – بینایی فراستیک در سال ۱۳۹۲-۹۳

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: مقایسه عملکرد دانش آموزان نارسا نویس و عادی مقطع ابتدایی در آزمون ادراکی بینایی فراستیک در سال ۱۳۹۲-۹۳

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

یکی از عوامل عدم موفقیت تحصیلی دانش آموزان ، وجود اختلالات یادگیری در آنان است که منجر به افت تحصیلی دانش آموزان ، کاهش عزت نفس و ترک تحصیل انها خواهد شد و لطمات جبران ناپذیری از نظر روانی و اقتصادی به کودک و خانواده و نظام آموزش و پرورش وارد خواهد کرد . ( بیراوند ، ۱۳۸۶ ، ص ۷ )

توجه به موضوع اختلالات یادگیری اخیراً به طور چشمگیری توسعه یافته و نظر بسیاری از مربیان و متخصصان اموزش کودکان را به خود جلب کرده است.تا چند سال گذشته ، اموزش و پرورش استثنایی فقط کودکانی را شامل می شد که مشکلاتی در یادگیری وبه عللی نظیر نقایص بینایی یا شنوایی ، عقب ماندگی ذهنی ، معلولیت کلامی یا زبانی ، اختلال های شدید هیجانی ، فلج یا دیگر مشکلات ناشی از فقدان سلامتی جسمی داشتند .مؤسسات مدارس استثنایی و کلاس های ویژه برای آموزش و پرورش این دسته از کودکان که دچار معلولیت های آشکار بودند ، سازماندهی می شد و مجموعه ای از برنامه های درسی را برای آموزش جداگانه ی این گروه های مختلف در نظرمی گرفت .(احدی و کاکاوند ، ۱۳۹۰ )

……

مرور منابع:

مهري نژاد ، صبحي قراملكي و رجبي مقدم (۱۳۹۱) در نتايج خود نشان دا دند كه خطاي عدم يك پارچگي در آزمون بندر گشتالت شاخص معتبري جهت پيش بيني آمادگي دانش آموزان در ابتلا به ناتواني در ديكته و خواندن است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱-عملکرد دانش آموزان نارسا نویس در خرده آزمون فراستیک( هماهنگی حرکتی – دیداری) پایین تر از دانش آموزان عادی است .

۲- عملکرد دانش آموزان نارسا نویس در خرده آزمون فراستیک( تشخیص شکل از زمینه) پایین تر از دانش آموزان عادی است .

۳- عملکرد دانش آموزان نارسا نویس در خرده آزمون فراستیک( پایداری یا ثبات شکل) پایین تر از دانش آموزان عادی است .

۴- عملکرد دانش آموزان نارسا نویس در خرده آزمون فراستیک(طرز قرار گرفتن شکل در فضا) پایین تر از دانش آموزان عادی است .

۵- عملکرد دانش آموزان نارسا نویس در خرده آزمون فراستیک(درک روابط فضایی) پایین تر از دانش آموزان عادی است .

۶- عملکرد دانش آموزان نارسا نویس در خرده آزمون های فراستیک با یکدیگر متفاوت است .

………….

 

 

2019-03-04
كد : 4100
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss