جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقایسه میزان شیوع اختلالات روانی در بیماران مبتلا به آسم با جمعیت عادی در فروردین، اردیبهشت و خرداد سال ۱۳۹۴ در درمانگاه های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران.

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: مقایسه میزان شیوع اختلالات روانی در بیماران مبتلا به آسم با جمعیت عادی در فروردین، اردیبهشت و خرداد سال ۱۳۹۴ در درمانگاه های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران.

دانلود پروپوزال آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق و آماده کردن پایان نامه، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

آسم یک بیماری شایع ریوی است که مشخصه ی آن التهاب راههای هوایی، واکنش دهی بیش از حد راههای هوایی و انسدادی قابل برگشت در برابر جریان هوا می باشد. این التهاب منجر به دوره های عود علایم آسم مانند سرفه، سفتی ریه، خس خس و تنگی نفس می شود که برای بیمار بسیار ناراحت کننده است و می تواند عملکرد و کیفیت زندگی او را تحت تأثیر قرار دهد (آندرئولی و کارپنتر[۱]،۲۰۱۰). علاوه بر شیوع بسیار بالای آسم در جهان (بیش از ۳۰۰ میلیون نفر) و میزان بالای مرگ و میر در جهان به علت آسم (سالانه ۲۵۰ نفر) بیماری های مزمن مانند آسم می تواند بر ارتباطات  بیماران با محیط وعملکرد اجتماعی آنان تأثیر زیادی داشته باشد (اونبای[۲]، ۲۰۱۰).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

…………………..

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

در مطالعه ای توصیفی که بر روی ۴۰۰ بیمار مبتلا به آسم در بیمارستانهای آموزشی کرج در سال های ۱۳۸۷-۱۳۸۸ با استفاده از نمونه گیری تصادفی انجام شده است و در آن پرسشنامه ای شامل مشخصات فردی و عملکرد بیماران در ابعاد روانی، اجتماعی و اقتصادی استفاده گردید، مشخص شد که بین سن، سطح تحصیلات، سالهای ابتلا به بیماری، شدت بیماری آسم و عملکرد روانی رابطه ی معناداری وجود دارد (شوقی، تجویدی، ۱۳۸۹). در مطالعه ی دیگری با هدف بررسی کیفیت زندگی بیماران مبتلا به آسم در بیرجند، ۸۲ بیمار شامل ۴۲ مرد و ۴۰ زن با گستره ی سنی ۱۹ تا ۵۵ سال مورد بررسی قرار گرفتند. بین نمره مربوط به مسائل روانی و سن ارتباط معکوس و معناداری وجود داشت و طبق نتیجه ی این پژوهش کیفیت زندگی بیماران مبتلا به آسم مورد مطالعه مناسب نبوده و توجه بیشتر درمانگران به این مسأله را می طلبد (مرتضوی مقدم و حسینی، ۱۳۸۲).

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

 

[۱] Andreoli & Carpenter

[۲] Ownby

2019-03-04
كد : 10435
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss