جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقياس ارزيابي تعلل ورزي نسخه دانش آموزان (ارزیابی اهمال کاری تحصیلی)( سولومون و راث بلوم ( ۱۹۸۴ ))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقياس ارزيابي تعلل ورزي نسخه دانش آموزان(ارزیابی اهمال کاری تحصیلی)( سولومون و راث بلوم ( ۱۹۸۴ ))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

اين مقياس توسط سولومون و راث بلوم ( ۱۹۸۴ ) براي تعلل ورزي تحصيلي دو  مولفه را مورد بررسی قرار دادند.مولفه اول آمادگی برای امتحان که شامل ۶سوال،۱،۴،۶،۱۰،۱۲و۱۴ است.و مولفه دوم آمادگی برای تکالیف که شامل۹سوال،۲،۳،۵،۷،۸،۹،۱۱،۱۳و۱۵ است که بصورت معکوس نمره گذاری می شود. این مقیاس را دهقان(۱۳۸۷) برای اولین بار به کار برده است.

برای متغیر اهمال کاری تحصیلی از پرسشنامه سولومون و راث بلوم،که این مقیاس دارای ۱۵سوال بود که سوال۷و۸به دلیل عدم ارتباط با اهمال کاری تحصیلی در این پژوهش مورد محاسبه و ارزیابی قرار نگرفت.

2017-08-11
كد : 58824
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss