جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقياس نگرش‌هاي ناكارآمد– تجديد نظر شده (DAS-26) وایزمن و بک ۱۹۷۸

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : مقياس نگرش‌هاي ناكارآمد تجديد نظر شده (DAS-26) وایزمن و بک ۱۹۷۸

روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

مقياس نگرش هاي ناكارآمد (DAS-26): اين ابزار، مقياسي خود گزارشي است كه براي سنجش نگرش ها، طرحواره ها و عقايد منفي توسط وايزمن و بك (۱۹۷۸) فراهم شده است. اين مقياس كه يكي از شناخته شده ترين ابزارها در حيطه ي پژوهش هاي شناختي است ۲۶ عبارت دارد كه بر اساس يك مقياس ۷ درجه اي به سبك ليكرت درجه بندي مي شود. یعنی گزینه کاملا مخالفم نمره ۱ و به همین نسبت گزینه کاملا موافقم نمره ۷ داده می شود.

اين مقياس چهار عامل زير بنايي شامل كمال طلبي، نياز به تاييد ديگران، نياز به راضي كردن ديگران و آسيب پذيري- ارزشيابي عملكرد دارد.

 

فتي، لادن.(۱۳۸۲). تعيين وضعيت هاي هويتي و ارتباط آن با سبك هاي هويتي و افسردگي در نوجوانان تهران رساله ي دكترا، دانشگاه علوم پزشكي ايران

 

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-03
كد : 5392
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss