جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقیاس احساس گناه موشر ۱۹۶۸

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : مقیاس احساس گناه موشر ۱۹۶۸

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

مقياس تجديد نظر شده احساس گناه جنسي موشر يك آزمون ۵۰ سوالي است كه به وسيله موشر براي سنجش احساس گناه در مورد مسايل جنسي ساخته شده است . سوال هاي آزمون در اندازه هاي هفت درجه اي ليكرت از صفر تا شش، نمره احساس گناه جنسي فرد را در دامنه اي از صفر تا ۳۰۰ مي سنجد . ويژگي هاي روانسنجي مقياس تجديد نظر شده احساس گناه موشر در پژوهش هاي خارجي مورد تاييد قرارگرفته است. ويژگي هاي روانسنجي نسخه فارسي مقياس تجديد نظر شده احساس گناه موشر در چندين پژوهش بررسي و تاييد شده است . بر حسب يافته هاي مقدماتي، ضرايب آلفاي كرونباخ پرسش هاي مقياس تجديد نظر شده احساس گناه موشر در مورد يك نمونة ۹۱۷ نفري از دانشجويان ۸۷/۰ محاسبه شد كه نشانه همساني دروني خوب مقياس است. ضريب آلفاي كرونباخ در اين پژوهش نيز ۸۵/۰ بود. ضريب همبستگي نیز ۷۷/۰ بود كه نشانه پايايي بازآزمايي رضايت بخش نسخه فارسي مقياس تجديد نظر شده احساس گناه موشر است . روايي محتوايي نسخه فارسي مقياس تجديد نظر شده احساس گناه موشر بر اساس داوري ۷ نفر از متخصصان روانشناسي بررسي و ضريب توافق كندال ۸۲/۰ محاسبه شد. (استراک و هاگوی، ۲۰۰۲).

 

 

منبع

۲۱- Starks S, Hughey A W. African-American women at midlife: the relationship between spirituality and life satisfaction. Couns Student Aff Fac Pub; 2002. Paper 20. Available at: http://digitalcommons. wku.edu/csa_fac_pub/20

 

ژندا ، لوئیس . آزمون های شخصیت . ترجمه بشارت و حبیب نژاد . انتشارات آییژ ،بهار ۱۳۸۸

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-04
كد : 5734
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss