جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقیاس انسجام خانوادگی Family Solidarity (unity) Scale السون ۱۹۹۹

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : مقیاس انسجام خانوادگی Family Solidarity (unity) Scale السون ۱۹۹۹

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

 

مقياس انسجام خانواده

این مقیاس براساس مجموعه­ای از متون در زمینه همبستگی و با الهام از مدل ترکیبی السون (۱۹۹۹) و به وسیله سامانی (۱۳۸۱) ساخته شده است. این آزمون دارای ۲۸ گویه است و در طیف لیکرتی (کاملاً موافقم،موافقم، نظری ندارم، مخالفم و کاملاً مخالفم) می­باشد. برای هر گویه از ۱ تا ۵ نمره در نظر گرفته شده است. حداکثر نمره قابل اکتساب در این آزمون ۱۴۰ و حداقل ۲۸ است.

پایایی و اعتبار مقیاس انسجام خانوده

مطالعه رضویه و سامانی (۱۳۷۹) در خصوص این مقیاس براساس ۸ عامل همبستگی با پدر و مادر، مدت تعامل، مکان، تصمیم گیری، ارتباط عاطفی، روابط زناشویی و رابطه والد و فرزند حاکی از کفایت مقیاس برای همبستگی فرد با خانواده بود. ضریب آلفا ۹۰/۰ و ضریب پایایی برای کل مقیاس ۷۹/۰ گزارش شده است (سامانی ۱۳۸۱).

منبع

ساعتچی. محمود ، کامکاری. کامبیز، عسکریان. مهناز . آزمونهای روان شناختی . نشر ویرایش . ۱۳۸۹٫

سامانی، س. (۱۳۸۱). بررسی مدل علّی انسجام خانوادگی، استقلال عاطفی و سازگاری. پایان نامه دکتری منتشر نشده، دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، دانشگاه شیراز.

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-04
كد : 5737
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss