جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت



مقیاس جهت گیری مذهبی آلپورت ۱۹۵۰

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

 

نام پرسشنامه : مقیاس جهت گیری مذهبی آلپورت ۱۹۵۰

روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

پرسشنامه جهت­گیری مذهبی آلپورت ( ۱۹۵۰) که در سال ۱۳۷۸ به فارسی ترجمه شده است. آزمون جهت­گیری مذهبی دارای ۲۱ سوال می­باشد.

در اين مقياس ۲۱ سؤالي، عبارت‌هاي ۱ – ۱۲ جهت‌گيري بيروني دين، و عبارت‌هاي ۱۳ – ۲۱ جهت‌گيري دروني دين را مي‌سنجند، پاسخگو می­تواند طیفی از پاسخ­ها را از کاملا موافق تا کاملا مخالف انتخاب کند. همساني دروني آن توسط جان ‌بزرگي و با استفاده از ضريب آلفاي كرانباخ، ۷۱/۰، و پايايي آن ۷۴/۰ به دست آمده است (۲۷).

منبع

جان بزرگی، مسعود. بررسی اثربخشی روان درمانگری با و بدون جهت گیری مذهبی اسلامی بر اضطراب و تنیدگی. مجله روانشناسی، ۱۳۷۷ ؛ سال دوم، شماره ۸٫

جان بزرگي م. بررسي اثربخشي رواندرمانگري كوتاه مدت با و بدون جهتگيري مذهبي بر مهـار اضـطراب و تنيدگي. پایان نامه دكتري، تهران، دانشگاه تربيت مدرس، سال ۱٫

 

  1. Mokhtari A ,AlahyariAA, RasoulzadehTabatabai K. The relationship betweenreligious orientation andstress. Journalof Psychology 2001;5(17) : 56-67.

 

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

ا

2019-03-03
كد : 5689
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss