جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتموضوعات خنك سازي سكو و راس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

موضوعات خنك سازي سكو و راس

(۱۱۷ صفحه ورد)

معلوم شده است كه تاثير طرح راس تيغه كه قوياً نشت گاز داغ در راس را تحت تاثير قرار مي دهد، يك توزيع كننده اصلي به تاثير آيروديناميكي توربين هاي مي باشد. راس هاي تيغه نوعاً از سطوح توسعه يافته در وضعيت هاي پرتويي دور از تيغه در حال گردش تشكيل شده اند كه در معرض گازهاي داغ در همه جهات قرار گرفته و خنك سازي آنها مشكل بوده و مورد هدف توان پتانسيل براي پوشش دهي بخاطر سايش در برابر حالت ساكن خارجي مي باشند.

داده هاي تجربي كمي براي توزيع هاي انتقال حرارت در راس هاي تو رفته وجود دارد كه براي توربين‌هاي در حال دوران با مقياس كامل كه در حال كار در شرايطي هستند كه محيط موتور واقعي را شبيه سازي مي كند، به دست آمده است. به خوبي معلوم شده است كه تفاوت فشار بين بخش فشار و مكش تيغه ها جريان را از طريق فاصله آزاد راس ايجاد مي كند. يك راس تخت در اكثر موارد قابل قبول نمي باشد چون آسيب هاي شديدي به وجود مي آيد كه مي تواند با سايش راس………

…………………………………………………………………………………..

 

2017-05-16
كد : 43397
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss