جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتموضوع: بررسی اتهام خشونت طلبی به اسلام و قرآن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود نمونه پروپوزال  موضوع: بررسی اتهام خشونت طلبی به اسلام و قرآن

نمونه پروپوزال تکمیل شده و آماده رایگان مدیریت و روانشناسی و کامپیوتر و پزشکی و حسابداری و فرم نمونه پر شده پروپوزال دکتری و ارشد برای روش تحقیق رایگان. فرم خام پروپوزال علوم تربیتی و پروپوزال آماده و نمونه کشاورزی، حسابداری، پزشکی، عمران، فنی و مهندسی.

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله

اساس و پايه همه شريعتهاي الهي، بر دوستي و مهرباني ، رحمت و مدارا استوار  شده است . پيامبران الهي ، هميشه و همه گاه بر آن بوده اند كه رحمت و مهرباني و مهرورزي را در ميان مردم بگسترانند و صلح و صفا و صميميت و آرامش را در جامعه هاي انساني پايدار سازند  .

در آموزهاي اسلام مسلمانان از خشونت مطلقاً و بويژه در روابط اجتماعي به هر شكلي منع و به رحمت ، عفو و گذشت و مدارا دعوت شده اند .

افزون بر همه  اينها، از منظر اسلام و قرآن، هستي بر محور رحمت و بخشايش و مهرباني استوار است و خداوند ، رحمان و رحيم است و رحمت او بر ديگر صفاتش پيشي دارد. آموزه هاي دين نيز ، مظهر رحمت الهي اند و صددرصد انساني و به سود انسان و همه موجودات و مايه سعادت و آرامش و نيك بختي آنان مي باشد . با اين همه ، نظام  سلطه جهاني  وبويژه جهان غرب و ايادي آنان در داخل و خارج، با همه توان تلاش  كرده و سعي دارند از  اسلام چهره اي خشن و ستيزه جو ترسيم كنند . چهره اي كه در آن، انسان دوستي ، مدارا،  صلح و صفا جايي ندارد . امروزه دشمنان دين اسلام در رسانه هاي جمعي و گروهي به ويژه در دنياي مجازي روي اين مقوله متمركز شده و احكام اسلامي را خشن و مسلمانان را خشونت طلب معرفي ميكنند.                                                                                                                                                                               گسترش سريع اسلام در جهان و گرايش ملت ها به اين دين از يك سو و سياست هاي استكبار جهاني عليه اسلام و مسلمانان ، عدم معرفي ابعاد و جامعيت اسلام از جانب اسلام شناسان ، چالش ها و نزاع هاي سياسي، عقيدتي و اجتماعي و عملكرد برخي از مسلمانان تندرو از سوي ديگر باعث شده كه دين ستيزان ، اسلام را دين خشونت و قرآن را مشتمل بر آموزه هاي خشونت پروري و مسلمانان را خشونت گرا معرفي كرده و به القاي ده ها شبهه در اين زمينه بپردازند. خشونت انگاران آيين مقدس اسلام با تقريرات مختلف به اثبات مدعاي خود دست مي زنند . برخي گوهر دين را بستر خشونت توصيف مي كنند، گروهي احكام اجتماعي و جزايي اسلام را  خاستگاه رشد و نمو خشونت تلقي مي نمايند ،  گروهي ديگر سيره و رفتار پيامبر اكرم (ص) با يهوديان مدينه و كشورگشايي و فتوحات اسلامي را دست آويز قرار داده و اسلام را متهم به خشونت كرده اند .  و برخي هم وجود قوانين خاص عليه اقليت ها و شاخه هاي غير حاكم درون خود اسلام را از مصاديق خشونت طلبي و خشونت پروري اسلام مي دانند .

……………………………………………….

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی، مدیریت، علوم تربیتی، حسابداری و حقوق و پروپوزال آماده دکتری حقوق، کامپیوتر و تربیت بدنی و پروپوزال تکمیل شده و پر شده مدیریت و حسابداری و روانشناسی. پرسشنامه آماده و مقاله بیس پایان نامه. انجام پروپوزال و پایان نامه دکتری و ارشد

 

2017-12-20
كد : 71853
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss