جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمیان افزار سخت افزاری برای ردیابی شخص در دوربینهای هوشمند توزیع شده

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

HardwareMiddleware for Person Tracking on Embedded Distributed Smart Cameras (2012)

میان افزار سخت افزاری برای ردیابی شخص در  دوربینهای هوشمند توزیع شده

– توضیحات: ۱۰ صفحه انگلیسی، ۲۰ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

ردیابی اشخاص , کاربردی مهم در حوزه های نظارتی یا محیطهای هوشمند می باشد. مقاله جاری , به راه اندازی چندین دوربین با دید مرتبط که  اشخاص یک محوطه را مشاهده می کند , می پردازد. این مقاله بر روشی هندسی برای ایجاد دیدهای مختلف تمرکز دارد. بخشهای محاسباتی گران قیمت ردیاب , سخت افزاری بوده که سرعت آن بوسیله سیستم روی تراشه ای (SOC) جدیدی افزایش یافته است. در همین رابطه , یک میان افزار واسط درخواست شی (ORB) بعنوان سیستم ارتباطی ارائه شده است. ORB سخت افزاری , معماری سخت افزاری/نرم افزاری برای دستیابی به ارتباط زمان واقعی بین دوربینهای هوشمند را ایجاد می کند.در هر دو مسیر orb سخت افزاری و نرم افزاری ,  از طریق مکانیزم جستجو , یک تحلیل کارایی برای اندازه گیری تاخیر شبکه اجرا شده است یعنی زمان انتقال پشته tcp/ip .نتایج تجربی نشان می دهد که با استفاده از ORB سخت افزاری پیشنهادی بعنوان کلاینت و سرور در دوربینهای هوشمند جداگانه به میزان قابل ملاحظه ای , تاخیر شبکه را بمیزان ۱۰۰ برابر در مقایسه با ORB نرم افزاری کاهش می یابد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۶۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 5921
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss