جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتناقلین پتاسیم با میل ترکیبی بالای گیاهی (HKT) درگیر در تحمل شوری: دیدگاه های ساختاری برای بررسی تفاوت ها در انتخاب یون

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Plant High-Affinity Potassium (HKT) Transporters Involved in Salinity Tolerance: Structural Insights to Probe Differences in Ion Selectivity (2013)

ناقلین پتاسیم با میل ترکیبی بالای گیاهی (HKT) درگیر در تحمل شوری: دیدگاه های ساختاری برای بررسی تفاوت ها در انتخاب یون

توضیحات: ۲۱ صفحه انگلیسی، ۳۳ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده ترجمه فارسی

ناقلین پتاسیم میل ترکیبی بالا (HKTs) متعلق به یک طبقه مهم از پروتئین های غشای درونی (IMP) می باشند که عمل انتقال را در طول غشاهای سلول های نباتی پلاسما تسهیل می نمایند. برخی از اعضای خانواده پروتئین HKT برای تحمل شوری در گونه های محصول مهم از لحاظ اقتصادی به ویژه در دانه ها ، از طریق دفع یون های مثبت Na از بافت های تیز حساس در گیاهانضروری نشان داده شده اند. اما، با ارائه تعدادی از پروتئین های hkt متفاوت بیان شده در گیاهان این احتمال وجود دارد که اعضای متفاوت این خانواده یون در طبقه ای از عملکردها شرکت نمایند. پرورش دهندگان گیاهان و بیوتکنولوژیست ها در تلاش برای دستکاری ژن hkt از طریق مهندسی ژنتیک و روش های معمول پرورش گیاهان برای بهبود تحمل شوری گیاهان مهم از لحاظ اقتصادی هستند. این مقالهدر صدد بررسی دانش عملیاتی و ساختاری در ارتباط با HKTs گیاهی و این امر است که چگونه اشکال ساختاری آنها ممکن است توضیح دهنده انتخاب انتقالی شان باشد. ما همچنین زمینه ای را مورد بررسی قرار می دهیم که در آن دانش جدید مربوط به HKTs ناقلین گیاهان مورد نیاز است. هدف ما نمایش این است که چگونه دانش مربوط به ساختار پروتئین های HKT در فهم عملکردشان سودمند است و چگونه این فهم می تواند یک ابزار تجربی ارزشمند باشد. به این شیوه، ما بررسی می نماییم که اطلاعات ساختاری صحیح IMPs گیاهان تا اندازه زیادی گزارش دهنده مطالعات عملیاتی بوده و منجر به فهم عمیق تری از تغذیه گیاهی، علامت دهی و تحمل بار می شود که همه آنها ارائه دهنده فاکتورهایی هستند که می توانند برای بهبود باراوری کشاورزی مورد دستکاری قرار گیرند.

لغات کلیدی:

ناقل TrkH K مثبت ؛ دفع کاتیون، ساختار و عملکرد پروتئین؛ فیلتر انتخاب و منفذ؛ تجزیه و تحلیل ساختاری.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۹۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 4582
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss