جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنظر دبیران در خصوص میزان مهارت های اثربخش مدیران و رابطه آن با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دبیرستان های شهرستان ممسنی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: نظر دبیران در خصوص میزان مهارت های اثربخش مدیران و رابطه آن با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دبیرستان های شهرستان ممسنی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

در قرن حاضر پيشرفت فناوري، تغييرات سريع، و پديده جهاني شدن بر تمام ابعاد فرهنگي، سياسي، اجتماعي و اقتصادي جوامع بشري تأثير زيادي گذاشته است. همگام با اين تغييرات رو به رشد، انتظارات جامعه از آموزش و پرورش نيز هر روز تغيير يافته و باعث شده تا دست اندركاران، مسؤولين آموزش و پرورش، مديران مدارس و معلمان پاسخگويي به نيازهاي دانش‎آموزان، اوليا، بازار كار و جامعه را در اولويت كار قرار دهند. اثربخشي مدارس و به خصوص دبيرستانها به عنوان آخرين مراحله آموزش عمومي به قدري براي جامعه اهميت دارد كه به مساله و موضوعي اساسي تبديل شده است. والدين دانش آموزان به سبب تاثير كه كيفيت آموزش و پرورش بر سرنوشت آينده فرزندانشان دارد شديدا تمايل دارند كه فرزندانشان را در مدارسي نام نويسي كنند كه عملكرد بهتری دارند (نوربخش، ۱۳۸۲).

……

مرور منابع:

مک کارتی و همکاران (۲۰۰۹) به مقایسه نیازهای مدیریتی دبیرستان و مهارت های فردی مدیران و انطباق این دو پرداختند. آنها نتیجه گرفتند که با بالا رفتن میزان انطباق نیازهای مدیریتی دبیرستان و مهارت های فردی مدیران عملکرد به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

  1. بین میزان مهارت های اثربخش مدیران ازدیدگاه دبیران و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان رابطه معنی داری وجود دارد.
  2. بين ميزان مهارتهاي ادراكي مديران از ديدگاه دبيران و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان رابطه معنی داری وجود دارد.
  3. بين ميزان مهارتهاي انساني مديران از ديدگاه دبيران و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان رابطه معنی داری وجود دارد.
  4. بين ميزان مهارتهاي حرفه اي مديران از ديدگاه دبيران و پيشرفت تحصيلي دانش آموز ان رابطه معنی داری وجود دارد.
  1. بين ميران مهارتهاي فني مديران از ديدگاه دبيران و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان رابطه معنی داری وجود دارد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 2903
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss