جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنقشه كشي صنعتي در محيط Drawing

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نقشه كشي صنعتي در محيط Drawing

(۳۹ صفحه ورد)

اهداف اين فصل

در تمرين عملي اين فصل چگونگي تهيه نقشه هاي دو بعدي از تنادهاي مختلف يك قطعه را تجربه خواهيد كرد. علاوه بر اين اضافه كردن جزئياتي از نظير اندازه گيريها، تلرانس گذاريهاي هندسي و ديگر نمادهاي متداول در نقشه كشي صنعتي را به اين نقشه ها خواهيد آموخت.

قطعه اي كه در تمرين عملي اين فصل با‌ آن كار مي كنيم همان قطعة ماشينكاري شده است كه در بخش قبل مدل سازي كرديد. نكته اي كه قبل از شروع به كار بايد يادآوري كنيم ارتباط مستقيم محيطهاي Part، Drawing و Assembly است. به اين ترتيب براي اندازه گيري نقشه هاي دو بعدي از همان اندازه گيريهاي مدل سه بعدي در محيط Part يا Assembly استفاده مي كنيم و هر تغيير در هر يك از محيطها در ديگران نيز مستقيماً انعكاس مي يابد.

ابزار و دستوراتي كه در تمرين عملي استفاده مي كنيم بيشتر متعلق به نوار ابزارهاي Drawing و Annotation مي باشند پس بهتر است قبل از شروع كار با انتخاب View، Toolbars آنها را فعال كنيد.

 

۱-۶) تمرين عملي

۱-۶) باز كردن يك پروندة جديد از نوع Drawing

۱)File، New، Draw.

۲) در كادر بازشده گزينة Standard Format را انتخاب كنيد و سپس قالب بندي استاندارد D-Landscape را انتخاب كنيد سپس دكمة OK را كليك كنيد تا برگه اي جديد با قالب بندي انتخاب شده باز شود.

شكل ۱٫ ۶

۳) در مكاني دلخواه از برگة باز شده كليك راست كنيد و گزينة Properties را انتخاب كنيد.

۴) در كادر بازشده (با نام Sheer Setup) در قسمت Type Projection نوع چيدمان نماهاي اصلي (بالا، راست، جلو) را Third angle انتخاب كنيد. در اين نوع چيدمان نماي جلو از قطعه در گوشة پاييني و سمت چپ نقشه قرار مي گيرد. در حالي كه در نوع First angle نماي جلو در…………………………………………………….

………………………………………………………………

 

2017-05-16
كد : 43980
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss