جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنقش استراتژیک و انطباقیِ مدیر ارشدِ اطلاعات در آموزش عالی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The role of the strategic and adaptive Chief Information Officer in higher education (2013)

نقش استراتژیک و انطباقیِ مدیر ارشدِ اطلاعات در آموزش عالی

توضیحات: ۲۸ صفحه انگلیسی، ۳۷ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده ترجمه فارسی

این پژوهش، نقش در حال تحولِ مدیران فناوری اطلاعات(IT) را در آموزش عالی مورد بررسی قرار داده که به منظور شرح مهارت ها و تجارب لازم برای تبدیل شدن به یک مدیر ارشد اطلاعات (CIO)ضروری است و برای انتظاراتِ مسئولان بالا رتبه در آموزش عالی از این افراد است و اینکه مسئولان در آموزش عالی نقش   CIOرا چگونه می‌بینند. مدت زیادی نیست که جایگاهCIOبر رویِ مسائل فنی متمرکز شده است، اما در ماموریت‌های روش های بحرانی موسسه تاثیر داشته است،که به وضوح نشان می دهد که جایگاه، صعود سازمانی را تجربه کرده است. این پژوهش از یک روش کیفی استفاده می‌کند- پدیده شناسی- که برای کشف جایگاهCIO در آموزش عالی است. نتایج به دست آمده در ابعاد سه گانه زیر مورد بحث قرار گرفته‌اند:

مهارت و تجربه، انتظارات مسئولان بالا رتبه در آموزش عالی از CIOs، و اینکه مسئولان در آموزش عالی، نقش  CIO را چگونه می‌بینند. نتایج نشان داد که نیاز به CIOs برای داشتن شخصیت چند بعدی، تجربه های کاری گوناگون، سابقه ی آموزش عالی است که دارای قابلیت تطبیقِ استراتژیکی با توجه به نیازهای موسسه می‌باشد.بنابراین، این پژوهش دارای مفاهیم نظری برای دانشگاهها در روند استخدام CIO است وجنبه های مهم در مدیریت آموزش عالی را مورد توجه قرار می‌دهد. مهمتر از همه، انجمن CIO دانشگاه آمریکایی (AAU) از مسیرِ سنتی به سمت موقعیت، تغییر جهت می دهد (بیرن باوم و اومباک((Umbach در نقد و بررسی آموزش عالی

۲۴ (۳) :۲۰۳-۲۱۷، ۲۰۰۱).

واژه های کلیدیِ CIOs در آموزش عالی، آموزش عالی- آموزش و پرورش- مدیریت بالاتر IT

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۲۴۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 4586
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss